Батумі – відпочинок для кожного

Батумі

Батумі - місто на південному заході Грузії, одне з найвідоміших грузинських курортів на Чорному морі. Це третє за величиною місто в країні та столиця автономної республіки Аджарія. Однак туристи, які приїжджають на відпочинок до Батумі, знають його як оздоровчий курорт. Місто служить одним з найбільших портів Чорного моря. Думаєте куди відправитись у відпустку. Наша відповідь – у Батумі. Відпочинок тут сповнений колориту, автентичності, смачних страв та вина.

Трішки з історії

Місто було засноване на місці, де раніше існував римський форт Батис, приблизно в 11 столітті. Турки завоювали його в 17 столітті, а в 1878 році в результаті російсько-турецької війни місто було включено до складу Російської імперії. З березня 1918 року знаходилось під владою Туреччини, а потім і Англії. У 1921 році Батумі, після повалення Червоною армією грузинського уряду меншовиків, став столицею Аджарської РСР, а в 1991 році - частиною Грузії.

тури у батумі зі львова

Чому варто замовити тури в Батумі зі Львова

У даний час це модний літній курорт. Можна сказати, що Батумі - місто контрастів. З одного боку, воно претендує на грузинський "Лас-Вегас", а з іншого - це символ соціалістичного східного блоку. Окрім самого центру, відкритого для туристів, між старими недоглянутими кварталами Батумі можна навіть зустріти стада корів.

Що подивитись у Батумі:

тури у грузію зі львова

  1. Вирушаючи на відпочинок в Батумі, ви повинні відправитися в стару частину міста, де можна побачити вілли початку 20 століття. Туристам варто відвідати площу Пьяцца, що нагадує італійські палаци.
  2. У 1980-х роках у Батумі були побудовані яскраво-білі колонади в грецькому стилі для прикраси входу на пляж. На жаль, за 30 років берег відступив настільки, що тепер колонада стоїть далеко від моря.
  3. Однією з визначних пам'яток міста є Європейська площа, що символізує зв'язок між Батумі та Асамблеєю європейських регіонів. На площі знаходиться статуя Медеї як пам'ятника, що зображує давні зв'язки між Грузією та Європою.
  4. Цікавинкою міста є зворушливі фігури Алі та Ніно, які символізують любов мусульманина до грузинської християнської принцеси.
  5. У Батумі ви також можете помилуватися Алфавітною Вежею, що має форму ДНК, заввишки 130 метрів. Вежа була побудована у 2012 році.
  6. Однією з найважливіших пам'яток міста є турецька мечеть другої половини 19 століття.
  7. Варто побачити Приморський парк та університет, який знаходиться біля пляжу.
  8. Якщо ви їдете на відпочинок в батумі 2021 з дітьми, то відвідайте дельфінарій або ж ботанічний сад, заснований у 1912 році.

Батумі: відпочинок у будь-яку пору року

Їздити до Батумі можна цілий рік. Тут спостерігається субтропічний клімат, а це означає, що найнижчі температури січня сягають межі 6-10 градусів Цельсія. Влітку температура повітря не перевищує позначки у 24 градуси, але завжди потрібно враховувати можливість дощу.