Тури в Бодрум зі Львова

Бодрум

Найбільш «західним» як з точки зору географічного положення, так і з характерного колориту вважається містечко Туреччини Бодрум. Омивається Егейським морем і сусідствує з грецьким островом Кос, що суттєво впливає на тутешню архітектуру: все ті ж біленькі хатинки до 2-х поверхів заввишки. 

відпочинок в Бодрумі

За європейським сервісом в Бодрум

Відпочинок в Бодрумі літом можуть дозволити собі туристи різного достатку і вимог до сервісу. Елітні готельні комплекси чи невеличкі сімейні готелі - сервіс на найвищому рівні. 

Для кого актуальні тури в Бодрум?

  • хто віддає перевагу піщаним чистим пляжам;
  • хто прагне відвідати цікаві екскурсії;
  • кого вабить кришталева вода Егейського моря;
  • поціновувачам неповторних природних краєвидів на скелі, гори, апельсинові гаї;
  • шанувальникам драйвового нічного життя з галасливими дискотеками.

Різноманітні емоції від одного міста

тури в Бодрум

Відпочинок в Бодрумі гарантує незабутні враження для туристів різних захоплень і вподобань. Вдень відкривають красу визначні пам’ятки античного минулого, а вночі - рукотворні чудеса готельних комплексів, барів, нічних клубів.

На курорті ви вдосталь зможете відволіктись від повсякденної рутини: зарядитись енергією сонця та води, а на дискотеках з цікавою шоу-програмою вивільнити всі завуальовані бажання. Містечко розкинулось в бухті в оточенні пальм, а прохолодний бриз Егейського моря бадьорить та охолоджує від надмірної спеки. 

Тури в Бодрум зі Львова цікаві для поціновувачів античної історії та мистецтв. Саме тут було розташоване одне із чудес світу - гробниця царя Мавзола, гранітні та мармурові камені якої згодом стали основою для вежі Святого Петра. Це символ Бодрума, котрий виростає із самого моря і передає дух старовини та нетлінності пам’ятки 4 століття до н.е.

Тури в Бодрум за креативом

Туреччина завжди приваблювала автентичним колоритом. Бодрум став колискою вражень та емоцій для митців та художників. Тут легко знайти натхнення для цікавого фотосету на фоні усамітнених бухт, незліченних пляжів, бурхливої екзотичної рослинності. 

Особливий шарм курорту здатен надихнути на створення картин з побаченого розмаїття підводного світу. Атмосфера свята, любові, дружелюбності і вселенського єднання з природою. 

Готові проявити свої ідеї у втіленні художніх шедеврів? Не розгубити настрой перед поїздкою, не втратити запал на пошук місця в готелі, авіаперевізника, приготування їжі допоможуть путівки в Бодрум з вильотом зі Львова по системі «все включено» від компанії ЄвроТур. Це готові тури, які достатньо оплатити і насолоджуватись безтурботним відпочинком.