Ваш незабутній відпочинок в Будві (Чорногорія)

Будва

Рекомендуємо вам відкрити для себе місто і курорт Будва – відпочинок на якому пропонує компанія Євротур. Це одне з найстаріших і найкрасивіших міст Адріатики, йому понад 2500 років. Характерною особливістю Будви, як і всієї Чорногорії, є спадщина різних культур та сучасний мультикультуризм. Залишки старовинних будівель, середньовічні будівлі, православні храми, середземноморська та венеціанська архітектура та чудова рослинність є сьогодні вітриною міста. Старе місто є надзвичайно цікавою туристичною визначною пам'яткою, пам'яткою історії та культури. Будва також є культурним центром - воно пропонує розваги високого рівня для вимогливих туристів. Протягом літніх місяців тут проводяться театральний фестиваль Grad Teatra Budva та Середземноморський фестиваль пісні.

Будва відпочинок

Розташування та природа

Якщо відправляєтесь на відпочинок в Чорногорії, Будва стане одним з обов’язкових курортів, які необхідно відвідати. Розташований у центральній частині Чорногорського морського узбережжя, центр більшого регіону, що називається Будванська Рив'єра - смуга піщаного узбережжя довжиною близько 20 км з рядом привабливих містечок. Чудова середземноморська рослинність узбережжя. Поруч гора зі схилами, що спускаються до моря, туристичною визначною пам'яткою якої є Національний парк Ловчен.

Культурний відпочинок в Будві (Чорногорія)

Старе місто:

  • Католицька церква св. Іоанна - одна з найстаріших церков на узбережжі Чорногорії, її витоки сягають 9 століття, всередині є цінні ікони та картини венеціанських майстрів 15-16 століть, в тому числі "Мадонна в Пунті" у срібному обрамленні, яке вважається чудотворним;
  • собор Санта-Марія в Пунті, побудована в 840 році за замовленням бенедиктинців, розташована прямо біля моря;
  • собор Св. Сави з XIV століття протягом багатьох років служив як католикам, так і православним віруючим;
  • Св. Троїцька церква початку ХІХ століття, прикрашена картинами майстра Ніколаоса Аспіоти з Корфу;
  • оборонні стіни - включаючи австрійську фортецю Могрен з 19 століття
  • острів Св. Миколая - мешканці Будви називають Гаваями з літнім рестораном та прекрасним видом на місто та Будванську Рив'єру. До острова з міського порту курсують кораблі.

відпочинок в Будві Чорногорія

Будва - відпочинок для активних і пасивних

  • можливість займатися водними видами спорту (скутери, водні лижі, віндсерфінг, дайвінг);
  • парапланеризм; у Будві та її околицях є кілька клубів - наприклад, клуб "Орел";
  • дозвілля передбачене в більшості готелів, якщо ви бронюєте тур Будва (відкритий і критий басейни, тенісні корти).

Пляжі

Уздовж нової готельної частини міста простягається найбільший пляж в Будванській затоці. Пляж гальковий і скелястий. Рекомендується використання лежаків. За стінами старого міста знаходиться туристична зона з готелями, пляжем та набережною. Улюблений пляж Могрен на північний захід від міста за Авалою, захищений від вітру масивом Спас, складається з 2 менших пляжів, з'єднаних тунелем. Далі на північ, скелястий пляж Яз, також розділений на 2 частини - одна з них для натуристів (кемпінг біля пляжу). Між старим містом та Авалою є одна частина міського пляжу, інша частина розташована між старим містом та пристанню для яхт.