Тypи в Бyкoвeль

Буковель

Буковель - гірськолижний курорт в Україні, один з найсучасніших курортів цієї частини Європи. Інфраструктура всього центру базується на австрійських технологіях. Любителі гірськолижного спорядження мають у своєму розпорядженні 22 підйомники, 62,5 км схилів та інноваційні системи снігоприбирання.

тури в Буковель зі Львова

Гірськолижний курорт Буковель був створений для досить заможних лижників з України та Східної Європи. Це прекрасна альтернатива альпійським схилам, що розташовані досить далеко. Курорт відповідає найвищим стандартам, і любителі розкоші не можуть цього не зауважити. Бездротовий доступ до Інтернету доступний на всьому курорті, ви можете платити карткою у всіх закладах та користуватися VIP-воротами за додаткову плату. У Буковелі також є величезний розважальний центр з боулінгом, більярдом, дискотекою. До уваги відвідувачів і СПА-центр з басейнами та саунами.

Лижний курорт Буковель. Що чекає лижників?

Буковель розташований в Івано-Франківській області, приблизно за 250 км від польського кордону і 230 км від Львова. Курорт розташований на схилах Карпатських гір, поблизу міста Яремче. Лижники мають у своєму розпорядженні 61 трасу на гірських спусках, з них

  • 12 - блакитні для початківців;
  • 41 - червоні для лижників зі стажем;
  • 8 – чорних для любителів екстриму.

Крісельні підйомники підіймають вас на вершину схилу. Верхня станція розташована на горі Довга на висоті 1372 м, нижня станція розташована на висоті 900 м, різниця рівнів 472 метри. На курорті також є сучасний сніговий парк.

Варто відзначити і величезну кількість варіантів житла на будь-який бюджет, яка лише збільшується з року в рік. Від невеликих бутик-готелів до масштабних комплексів від світових мереж готелів – відпочинок на будь-який смак.

тури на Буковель

Тури в Буковель зі Львова і не тільки - на що можна розраховувати?

Буковель, як розкішний курорт, створений для лижників не тільки з України, може запропонувати багато чого, крім катання на лижах. На курорті є ковзанка, алеї для боулінгу, бювет мінеральних вод та численні магазини. У Буковелі є кілька десятків ресторанів, а також таверни, паби та клуби. Район дуже мальовничий, тому ви можете піти на прогулянку або в довгий похід. Однозначно варто побачити водоспад на Пруті та скелясті схили, що прямують до річки. У Яремче є місцевий гуцульський ринок. Цікавий Буковель не лише зимою. Влітку функціонує табір для дітей, а також є багато розваг для всієї сім’ї. а найкращі пропозиції в Буковель зі Львова для вас пропонує компанія «Євротур».