Тури в Дахаб зі Львова

Дахаб

Дахаб - цілком особливий курорт в Єгипті. До недавнього часу, розташований у затоці Акаби та на відстані приблизно 100 км від Шарм-ель-Шеху, Дахаб був невеликим рибальським поселенням, на золотих пляжах якого були лише хати з очерету, що належали бедуїнам. Однак сьогодні Дахаб не є ні маленьким селом, ні розгалуженим курортом, тому можна сказати, що це прекрасне містечко чудово поєднує риси традиційного природного та культурного ландшафту затоки Акаби з особливостями сучасного курортного відпочинку. Тому ми знаходимо тут як типові бедуїнські поселення, такі як Машраба і Асіла, так і чудові готелі, що пропонують високий рівень туристичних послуг. Відпочинок в Дахабі не такий, як на популярних курортах Єгипту. Він більш колоритний та автентичний.

Дахаб тури

Тури в Дахаб - відмінні умови для відпочинку та дайвінгу

Дахаб відомий своїми чудовими умовами для відпочинку, як пасивного, так і активного. Любителі засмагати насолоджуватимуться золотими пляжами. Враховуючи, що в місяці з травня по жовтень температура повітря навколо затоки Акаби практично не опускається нижче 20 градусів за Цельсієм, а середня кількість годин сонячного світла в районі становить 10 і більше, люди, які люблять гарну засмагу, почуватимуться тут буквально в раю. Якщо мова йде про пасивний відпочинок в Дахабі, це також чудове місце для любителів веселитися в атмосферних барах чи кафе. Уздовж всього узбережжя розташовані традиційні ресторани та паби, які вистелені килимами та подушками, характерними для арабських країн. Лежачи на килимі, ви можете спостерігати за життям, що вирує на узбережжі, пити ароматний чай з гібіскусу або курити кальян.

Тури в Дахаб – альтернативний варіант класичному відпочинку в Єгипті

Але тури в Дахаб зі Львова зацікавлять не лише любителів пасивного відпочинку. Курорт також є одним з найкращих дайвінг-центрів на Синайському півострові. Можна дослідити підводні глибини в декількох кілометрах на північ від Дахабу - в районі заповідника порід Абу-Яллум. Тут, всього в декількох метрах від берега, знаходиться знаменита Блакитна Діра - величезна прірва в кораловому рифі. Блакитна діра відома завдяки своїй доступності та глибині як одне з найнебезпечніших місць для дайвінгу в світі. Крім того, любителі активного дозвілля зацікавляться тим, що неподалік від Дахаба розташована Гора Мойсея та історичний монастирем Св. Катерини, що охороняється ЮНЕСКО.

Дахаб відпочинок

 Послуги готелю для приємного відпочинку

Дахаб - це все ще місце, де прекрасно почувають себе туристи, яким подобається альтернативне дозвілля - наприклад, спати в хатах Бедуїна. Однак для тих, хто хоче зупинитися в хорошому готелі, Дахаб також може щось запропонувати. Серед багатьох місцевих готелях є заклади, що пропонують високий рівень туристичних послуг, позначені 4 або 5 зірками. Путівки в Дахаб з вильотом зі Львова можуть відрізнятись із запропонованої формули дозвілля, а найпоширеніші - все включено та HB (із сніданком та вечерею). Звертайтесь до менеджерів компанії «ЄвроТур» і вони підберуть для вас ідеальний готель. Якщо ви плануєте відвідати Дахаб взимку, то путівка обійдеться зовсім недорого.