Тури в Даламан зі Львова

Даламан

Туреччина дивує туристів не тільки готелями високого класу та системою «all inclusive». І зимою, і літом тут легко знайти заняття прихильникам активного/пасивного відпочинку. Курорти приваблюють розвагами на різний смак. Відпочинок в Даламані - один із таких різнобарвних та захоплюючих.

Тури в Даламан

Відпочинок в Даламані - калейдоскоп вражень 

Містечко на узбережжі Середземного моря причаїлося в мальовничій бухті. Це Південно-західний регіон Анатолії. Сусідствує зі славетними курортами Фетхіє, Мармарис, Дальян. 

Такий різний туризм

Тури в Даламан приваблюють туристів зі всього світу. Тут комфортно взимку при +18˚С прогулюватись по набережній, милуватися мальовничими пейзажами, а влітку купатись в теплому морі та отримувати сонячні ванни при комфортних +30˚С.

відпочинок в Даламані

Буде неповторним та захоплюючим відпочинок в Даламані літом, восени, зимою та весною. Тут кожен знайде заняття під свої потреби:

  • пляжний відпочинок та засмага. Пляжі, вкриті дрібним ніжним пісочком або галькою, вхід в море пологий (те, що треба для сімейної відпустки з дітьми);
  • еко-туризм. Споглядання пейзажів буйної екзотичної рослинності, спостереження за рідкісними черепахами, що відкладають яйця в теплий пісок, поява маленьких черепашат;
  • романтизм. Чарівні прибережні острівці ваблять спокоєм та тишею. Гора Капидаг створює відокремлені пляжі (підступає до самого моря). Тут легко усамітнитись від метушні та шуму;
  • екскурсійні маршрути. Руїни древньо-грецького поселення Калинди чи місто зі скельними могилами Гіппоком - в декількох кілометрах від Даламана знайдете цікаві історичні пам’ятки;
  • гастро-туризм. Ресторанчики з національною кухнею, неперевершена турецька кава - а що ви хотіли б спробувати для пробудження смакових рецепторів?
  • Екстрим як окремий відпочинок
  • Тури в Даламан зі Львова будуть цікаві прихильникам ін’єкцій адреналіну. Саме на цьому курорті протікає одна із найбільш бурхливих річок - однойменна Даламан. Сплави по ній на плотах та рафтах передбачають безліч емоцій та непідробних вражень. 
  • Рафтинг різної складності доступний початківцям та професіоналам. На курорті пропонують 2 маршрути: на каное простіший, на рафтах складніший етап.
  • В Середземному морі можна повчитись дайвінгу. Для професіоналів-дайверів слід відправлятись в затонулі міста Фетхіє.
  • Підібрати найкращі путівки в Даламан з вильотом зі Львова допоможе компанія ЄвроТур. Пропозиції всіх туроператорів України, партнерство з готелями різної категорії тільки з найвищим рівнем сервісу, швидкий пошук турів під ваші запити та вимоги - тут знають, як зробити ваш відпочинок та приготування до нього максимально комфортним.