Тури в Дубаї зі Львова

Дубаї

Одне з найшвидше зростаючих міст світу було створене там, де була лише пустеля. Ви можете відчути цей динамізм скрізь у Дубаї. Саме тут традиція відповідає сучасності, і найсміливіші ідеї архітекторів світового рівня стали реальністю. Щоб побачити це на власні очі, замовляйте тури в Дубаї зі Львова вже сьогодні.

Відпочинок в Дубаї  - відвідайте унікальне місце

тури в Дубаї

Штучні острови у формі долоні та карти світу? Так! Парус вітрильного типу Бурдж Аль-Араб, найвища будівля Бурдж-Халіфа в світі, приголомшливі розкішні готелі, як Атлантида Пальма? Так! У Дубаї може статися що завгодно, і мрії здійснюються. Недарма це місто приваблює туристів з усього світу на свята, залякує і зачаровує одночасно своєю пишністю і сучасністю. Відправляючись на відпочинок в Дубаї, складається враження, що ми перенеслись в часі.

Ціни на поїздки до Об'єднаних Арабських Еміратів все нижчі, а пропозиції на гарячі путівки з’являються все частіше і частіше, тому це унікальна можливість відвідати Дубай.

Путівка в Дубаї: що побачити?

Місць та екскурсій, які потрібно побачити в ОАЕ, дуже багато. Дубай, мегаполіс, що постійно розвивається, - лише одна частина цієї загадки. Не забудьте побачити найвищу будівлю в світі, штучні острови у формі карти світу, готель «Бурдж-аль-Араб», найбільший у світі Дубаї Акваріум, велетенські торгові центри, такі як Dubai Mall, штучні гірськолижні траси.

Між окремими еміратами є лише кілька кілометрів відстані, тому тут варто побачити більше, ніж просто Дубай під час канікул. У цей список, безумовно, слід включити Рас-Аль-Хайма, який вважається найкрасивішим еміратом, та Абу-Дабі, столицю з третьою найбільшою в світі мечеттю Шейха Заїда. Також цікавий Фуджейра, як єдиний емірат, що не лежить у Перській Затоці, та Аджмані, з чудовими пляжами.

Відпочинок в Дубаї просто не може бути нудним, тому курорт рекомендують навіть сім'ям з дітьми, які також тут почувають себе чудово.

відпочинок в Дубаї

Дубай - погода, інформація, цікаві факти

Поїздки в Арабські Емірати організовуються майже цілий рік, але пік сезону припадає на українську зиму, тобто з грудня по березень. У цей період в Дубаї та по всім ОАЕ не так спекотно, як влітку. Приблизно в серпні та липні температура в тіні часто перевищує 40 градусів. З іншого боку, в ОАЕ зима сонячна і приємна, з температурою близько 24-26 градусів, тому відпочинок заохочує до огляду визначних пам'яток.

Варто спробувати місцеву кухню, змішану з ліванською, котра вражає своїм смаком та різноманітністю. Відпустка в Арабських Еміратах - це час, наповнений пригодами - кожен знайде щось для себе. А, щоб забронювати путівки в Дубаї з вильотом зі Львова звертайтеся в компанію «ЄвроТур». Ми подбаємо про те, щоб відпочинок запам’ятався назавжди.