Дубровнік: відпочинок для тіла і душі

Дубровнік

Дубровнік – прекрасне місце відпочинку у Хорватії - щороку приваблює натовпи туристів, які хочуть побачити «перлину Адріатики» на власні очі. Стара частина міста, завдяки чарівності та численним пам'ятникам, була внесена до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Однак відпочинок в Дубровніку - це не лише історичне місто. Тут ви можете знайти прекрасні пляжі, чисту воду і маленькі містечка, де життя йде своїм ритмом. Незабутня атмосфера, численні визначні пам'ятки та регіональна кухня підкорять усіх. Якщо і ви бажаєте для себе відкрити Дубровнік – відпочинок для вас організує наша компанія Євротур.

відпочинок в Дубровніку

Вибираємо Дубровнік для відпустки

Рив'єра Дубровніка - одне з найпопулярніших місць відпочинку. Що подивитись:

  1. Тут особливо привабливе місто Дубровнік, яке вважається флагманом Південної Далмації. Щороку сюди приїжджає багато туристів, щоб побачити гарне старе місто з численними пам’ятками, внесеними до Списку світової спадщини ЮНЕСКО.
  2. Проводячи тут відпустку, варто відвідати острів Локрум, розташований на південь від Дубровніка, який приваблює туристів своєю чудовою рослинністю, чудовими видами, але також і місцевою легендою. Весь острів є заповідною зоною, де ми можемо побачити чудовий ботанічний сад, руїни фортеці або відпочити в одному з чарівних ресторанів.
  3. З іншого боку, в Плат ви можете знайти затишний пляж у невеликій затоці, в оточенні природи та невеликих містечок з регіональною кухнею, тихою атмосферою та численними визначними пам'ятками.
  4. Варто також згадати місто Мліні, яке є ідеальним місцем для людей, які шукають тиші та спокою. Що захоплює туристів - це традиційні сільські будівлі, галькові та скелясті пляжі та романтична прибережна набережна.

відпочинок у Дубровник

В який готель відправитись на відпочинок в Дубровніку

Рив'єра Дубовнік характеризується чудовою туристичною інфраструктурою. На всій її території ми знайдемо численні готелі та вілли, які забезпечують комфортне перебування під час відпустки. Ми особливо рекомендуємо недорогий готель Mlini та бунгало Astarea у Мліні, а також високо оцінені апартаменти Plat, лише за кілька метрів від моря. Великою популярністю користуються також готель Admiral у Слано та тризірковий готель Kompas, розташований у Дубровніку.

Бронюйте і ви тури на відпочинок у Дубровник. Відкривайте для себе нові місця, прекрасні краєвиди, насолоджуйтесь вишуканим смаком свіжих морепродуктів чи соковитих місцевих фруктів. А тури у Дубровнік (Хорватія) зі Львова для вас допоможуть підібрати наші кваліфіковані менеджери.