Тури на відпочинов в Дурес, Албанія

Дурес

Дурес, це один із найбільших курортів Албанії. За кількістю населення це друге в Албанії місто. Унікальний курорт який омивається двома морями. На півночі-Адріатичним, де пляжі з пологим піщаним входом, на півдні-Іонічним з гальковими пляжами.

Місто Дурес, було засноване грецькими колоністами з Корфу, у 627 році до нашої ери. Пізніше Дурес належав римлянам, візантійцям, іллірійцям, болгарам, венеціанцям, остготам, сицилійцям, османам, сербам, неаполітанцям, албанцям, німцям італійцям, австро-угорцям і знову албанцям.

Субтропічний клімат тут супроводжується сухим та спекотним літом, а взимку температура не опускається нижче +10 градусів. 33 кілометри на схід, розташована столиця Албанії-Тірана. Декілька разів місто руйнували землетрусу, але жителі завжди відбудовували його. Любителі екскурсій мають можливість відвідати римський амфітеатр, який вміщав 20 тисяч глядачів.

Цікаво буде оглянути венеціанську вежу, археологічний музей, королівську віллу, мечеть, стіни візантійського замку, багато католицьких та православних церкв... Побережжя насичене нічними барами з кальянами та ресторанами, які багаті морепродуктами.