Тури в Фетхіє зі Львова

Фетхіє

В постійній метушні, погоні за сучасними матеріальними цінностями так важливо зупинитись і знайти внутрішню душевну рівновагу. Курорт на Егейському узбережжі Туреччини, Фетхіє - саме таке «місце сили». Це портове спокійне місто славиться мальовничими пейзажами та багатством історичних пам’яток. Тури в Фетхіє будуть цікавими, захоплюючими, але при цьому спокійними і виваженими. 

Відпочинок в Фетхіє

Тури в Фетхіє або як знайти гармонію 

Найбільш популяризований відпочинок в Фетхіє літом, коли море приваблює теплом, пляжі чистотою, а краєвиди - буйством зелені і ароматами квітів.

Що можна побачити?

Курорт порадує:

  • найкрасивішою бухтою Олюденіс з неменш захоплюючим підводним світом;
  • доступними готелями високого класу сервісу (система «все включено»);
  • близькістю долини метеликів та парку Saklikent з величним каньйоном (другий на планеті за протяжністю та величиною!);
  • скельними гробницями, яким вже більше 2,5 тис років;
  • чудово розвиненою крамничною інфраструктурою. Туристи мають змогу купити вироби зі шкіри, турецькі килими ручної роботи, золоті прикраси та ін. 

Відпочинок в Фетхіє умовно можна розділити на драйвовий в готельних комплексах та більш виважений, спокійний в готелях бухти Олюденіз. Тут приблизно 50 готелів з виходом на вузькі муніципальні пляжі. На лінії узбережжя легко відшукати райські куточки зі спокійними пляжами, що потопають в смарагдовій зелені. 

Відпочинок в Фетхіє

Мінімум зусиль

Відвикати від метушні ви можете ще з дому. Достатньо замовити путівки в Фетхіє з вильотом зі Львова в нашій компанії ЄвроТур. Всі турботи стосовно планування, перельоту, проживання і повернення ми беремо на себе. Вам достатньо вказати бюджет, кількість відпочиваючих і бажаний рівень сервісу готелю. Ми ретельно відслідковуємо пропозиції різних туроператорів, підберемо найкращий варіант для вас. 

Ціни вас приємно вразять, адже є можливість замовити палаючі тури в Фетхіє зі Львова. Вони доступні, а якість обслуговування на рівні найбільш дорогих пропозицій. Різниця тільки в спроможності швидкого вильоту (тому вони й палаючі, адже не терплять зволікань). Не можете визначитись з датою омріяної відпустки? Звертайтесь до наших менеджерів, вони порадять кращий період для необхідного характеру відпочинку і можливості заощадити. 

Безсумнівно, Фетхіє - один із кращих напрямків, актуальність котрого з кожним роком підсилюється. Тому не дивно, що тури швидко зникають з продажу. Ми допоможемо не проґавити ваш шанс!