Тури в Фуджейру зі Львова

Фуджейра

Це тут гори зустрічаються з морем. Це тут ви знайдете майже 90 км неймовірних пляжів. Це тут створені ідеальні умови для дайвінгу та походів у скелясті гори Аль-Хаджар. Фуджайра - один із семи еміратів - це справді унікальне місце. Відпочинок в Фуджейрі поки не настільки популярний серед туристів в Україні, але саме ви маєте можливість відкрити його для себе, оцінивши всі переваги.

Коротко про тури в Фуджейру

Тури в Фуджейру

Фуджайра розкинувся на східному узбережжі, над Османською бухтою. Це наймолодший із семи еміратів, що входять до складу Об’єднаних Арабських Еміратів. Межує з Рас-ель-Хайма, Шарджа та Оман.

Чим запам’ятаються тури в Фуджейру?

Що цікавого на Фуджейрі:

відпочинок в Фуджейрі

  1. Цей регіон ОАЕ точно сподобається любителям піску та пляжного відпочинку - все завдяки 90 км пляжів з чистим, м’яким і теплим піском. Тому часто тури в Фуджейру зі Львова вибирають ті клієнти, які хочуть просто відпочити від робочих буднів і полежати на пляжі, насолоджуючись морським краєвидом.
  2. Активні відпочиваючі знайдуть тут ще більше пам’яток. Місцеві води, багаті цікавою флорою та фауною, заохочують до дайвінгу. Найкращі місця для відкриття підводного багатства пропонує Османська затока, яка входить до складу Індійського океану.
  3. Узбережжя Фуджейри також створює чудові умови для риболовців.
  4. Більш активні люди можуть взяти напрокат водний лижний спорт або човен і поїхати на круїз навколо району. В еміраті Фуджейра відпочинок може бути різноманітним і сподобається туристам з різними життєвими поглядами.
  5. Фуджейра - це не тільки прекрасні пляжі та захоплюючий підводний світ. Це також гори Аль-Хаджар, що простягаються на 480 км, спокушаючи чудовими пейзажами, унікальною геологією, історичними поселеннями та цікавою рослинністю, перетворюючись у савани акацій. Гори Аль-Хаджар, сповнені крутих схилів та гострих скель, є дуже хорошим місцем для альпіністських та похідних експедицій по стежках різного ступеня складності, що ведуть через вузькі ущелини. Перебуваючи в цьому районі, варто відвідати відоме село Хатта, де реконструйовано традиційні гірські оселі.
  6. Столиця регіону - однойменне місто - Аль Фуджейра. Це місце з сучасними будівлями, довгими вулицями та низкою багатоквартирних будинків. Туристичних пам'яток тут не так багато, але варто побачити величезний форт з оборонними вежами, що розташовані на пагорбі поблизу центру. Ви також можете відвідати етнографічну виставку "Heritage Village", властиву Об'єднаним Арабським Еміратам.

Замовляйте путівки в Фуджейру з вильотом зі Львова від «ЄвроТур». Наші менеджери допоможуть підібрати підходящий варіант готелю, ціна котрого відповідатиме виставленим критеріям.