Гірськолижні курорти Швейцарії

Гірськолижні курорти Швейцарії

Курорти Швейцарії пропонують відмінні умови навіть для найвибагливіших лижників. Можливість катання майже цілий рік, безліч маршрутів з різним рівнем складності, відмінний сервіс обслуговування. Ось 5 найкращих гірськолижних курортів країни Гельвеція:

гірськолижні курорти Швейцарії

  1. Верб'є. Найбільш ексклюзивна пропозиція - курорт Верб'є, розташований біля підніжжя масиву Великий Комбін. Його називають "майданчиком для заможних", оскільки саме тут зимові канікули проводять найбільші зірки світу спорту та кіно, зокрема Леонардо Ді Капріо, Джуд Лоу та сім'я Бекхем. Все завдяки багатій пропозиції для лижників та сноубордистів, наявності розкішних готелів, а також сенсаційним, величним видом на альпійські вершини. Забронювавши тури в Швейцарію зі Львова на курорт Верб'є, ви на власні очі побачите цю неймовірну зимову казку.
  2. Церматт. Це один з найкрасивіших гірськолижних курортів Європи. Він лежить біля підніжжя чудового Маттерхорна, який, в свою чергу, є однією з найбільш впізнаваних вершин у світі. Саме звідси Церматт також веде найдовший, 25 км спуск. Курорт усунув автомобільний рух і, незважаючи на високу популярність, зберіг характер справжнього гірського селища.
  3. Плата за Саас. Це мальовниче село, як Церматт, без руху автомобілів – об’їхати його можна лише електромобілями та санями. Тут пропонується значно менше гірськолижних трас, ніж на раніше згаданих курортах, але ви можете знайти там більш доступні ціни на житло. Більше того, в околицях налічується цілих тринадцять чотирьохтисячників, саме тому курорт іноді називають «перлиною Альп». Його також вирізняє: підземна канатна дорога та ресторан, що обертається. Поблизу останнього знаходиться також найбільший крижаний павільйон на земній кулі.
  4. Давос-Клостерс. Це найвище розташоване місто в Європі - один з найпривабливіших і найбільших курортів Швейцарії, а також популярний зимовий курорт. Давос також часто відвідують учасники різних конгресів, включаючи найвідоміший - щорічний Всесвітній економічний форум.
  5. Гріндельвальд – Венген. Це найбільший гірськолижний курорт регіону Юнгфрау і одна з найбільш космополітичних зон розваг та екскурсій у Швейцарії. Поблизу знаходиться знаменита північна стіна Ейгера, а також найвища стійка в Європі, з якої відкриваються захоплюючі види на Ейгер та льодовики. Венген також відомий змаганнями з альпійського чемпіонату світу, які проводяться щороку.

тури в Швейцарію зі Львова

Якщо і вас зацікавила Швейцарія зі Львова, то обов’язково звертайтесь до менеджерів компанії ''ЄвроТур''Львів. Ми підберемо ідеальні гірськолижні курорти Швейцарії (Церматт, Верб’є, Санкт-Моріц, Гріндельвальд, Давос-Клостерс) з комфортним бюджетом.