Ідеальний відпочинок в Канкуні з «ЄвроТур» Львів

Канкун

Чарівний курорт, розташований у сонячній Мексиці, роками є одним з улюблених місць для туристів, які хочуть провести екзотичні канікули. Недалеко від невеликого рибальського селища Канкун розташований дуже популярний курорт у Центральній Америці. Тури в Канкун зі Львова з кожним роком стають все більш популярними, оскільки дають змогу пізнати нові країни та культури.

Відправляємось на відпочинок в Канкуні

тури у канкун зі львова

Колишній культурний центр майя вражає своєю розкішшю, доглянутими вулицями та безліччю святкових атракціонів, як для любителів відпочинку, так і для прихильників шалених розваг до світанку. Канкун славиться чистими широкими пляжами, вкритими блакитними водами. У місті є численні готелі, які спокушають туристів привабливими пропозиціями на дешевий відпочинок за системою "все включено", спа-процедурами та ідеями для активного відпочинку.

У Канкуні місцеві ресторани та кафе, де подають найкращі страви мексиканської кухні, поєднуються з вражаючими старими руїнами міста та іншими старовинними пам’ятками. Путівка в Канкун дозволить вам пізнати місто з різних сторін. Вечорами місто не засинає. Після заходу сонця веселощі переходять до нічних клубів та барів, де фієста триває до ранку.

У Канкун тури – це поєднання насолодою від життя та пізнання світової культури. Весела атмосфера, спекотна погода і райські пейзажі переносять туристів в інший світ.

Що варто побачити у Канкуні

тури у мексику зі львова

  1. Через історичний зв’язок з цивілізацією майя, в Канкуні можна знайти комплекси руїн, зокрема залишки священних будівель та храмів, присвячених поклонінню божества. У пошуках слідів давньої цивілізації майя вирушайте до зони розкішних готелів, а звідти до Ель-Рей. Залишки знайдених там споруд віком до 700 років.
  2. Чарівну атмосферу також створює пагорб Яміл Лу'ум, розташований на пагорбі. З цього місця відкривається чудовий вид на міський горизонт.
  3. Канкун славиться своєю багатою пропозицією водних видів спорту та екскурсій на коралові рифи. Тому путівка в Канкун – це і прекрасна можливість активно провести час.

Білі пляжі, дрібний пісок і блакитна вода - рецепт успішного відпочинку в Мексиці. У безпосередній близькості від пляжів є розкішні готелі з численними знижками та привабливими пропозиціями.

Найвідоміші пляжі - Тортуга, де можна знайти екзотичні види тварин, зокрема черепах, блакитний острів Ісла-Мухерес, курорт Плая-дель-Кармен з його знаменитими приморськими барами, що нагадує часи майя. Відправляючись на відпочинок в Канкуні, ви повинні відвідати парк Xel-Ha, відомий як природний акваріум (ідеальне місце для занять снорклінгом, оскільки там можна побачити незвичні види риб).