Тури в Каппадокію зі Львова

Каппадокія

Ні один путівник і пам’ятка туриста не обходиться без зображень сотень повітряних куль, що здійнялися над землею в променях ранкового сонця. Всі знають, що це Туреччина, точніше її долина Каппадокія.

тури в Каппадокію

Відпочинок в Каппадокії - серці Туреччини

Неперевершені витвори природи, рукотворні будиночки в скелях, мальовничий ландшафт, колорит країни - побачити цю красу і власне прийняти участь в захоплюючому дійстві допоможуть тури в Каппадокію.

Пам’ятка природи і людських зусиль

Місцевість на території провінції Невшехір охоплює історичний регіон Центральної Анатолії. В минулому це колиска багатьох цивілізацій Малої Азії, а сьогодні - цитадель найцінніших пам’яток сучасної Туреччини. 

Чим приваблює відпочинок в Каппадокію літом?

  1. Екскурсії і просто прогулянки по колоритних вуличках Кайсері.
  2. Відвідини підземних монастирів і цілих міст (Деринкую,Каймакли, Озконак), що перенесуть вас в час раннього християнства. Тури в Каппадокію наочно демонструють силу природних стихій (води, вітру та сонця), що філігранно перетворювали застиглу магму в дивовижні скелі та уступи. 
  3. Національні парки Зельва і Гереме. До речі останній починається з містечка Учхисар, що за декілька кілометрів від Невшехір. В парках можна не просто гуляти і насолоджуватись красою ландшафтів, а й відчути приголомшливу енергетику краю в печерних готелях.
  4. Славетні долини - Рожева та блакитна. В химерних скелях схожих чи то на мурашники, чи то на гриби, відчувається велич століть і незламність природної сили. 
  5. Польоти на повітряній кулі. Це візитна картка регіону. Плануєте відпочинок в Каппадокію? Відкладіть 100-200 доларів для цього заняття. Без споглядання краси місцевого скелястого ландшафту з висоти пташиного польоту важко назвати подорож повноцінною. 

Відпочинок в Каппадокії

Популярні тури в Каппадокію зі Львова не тільки влітку. Зимою гостинно відкривають двері гірськолижні курорти. Поруч з унікальною місцевістю скупчення туфових скель в долинах розташований один із них - курорт Ерджієс. Це відпочинок по системі «все включено» для всієї сім’ї. Чудово організовані заняття різними видами спорту, навчальні центри, розваги для дітей - сервіс заслуговує лише схвальні відгуки.

Замовити путівки в Каппадокію з вильотом зі Львова допоможе наша туристична агенція ЄвроТур. Ми підберемо готель потрібної категорії, курорт згідно ваших побажань, організуємо переліт. Від вас вимагається тільки чіткі межі бюджету та готовність вильоту. Якщо бажаєте спонтанності, можливий пошук палаючих путівок.