Тури в Кемер зі Львова

Кемер

Західні схили Таврських гір, що підступили до самого моря - це і є славетний турецький Кемер. Морський курорт приваблює тишею. Саму тут вам вдасться відпочити від шуму та метушні великого міста. 

відпочинок в Кемері

Кемер - місце затишного відпочинку

Тури в Кемер обіцяють цілий калейдоскоп емоцій та вражень, сконцентрованих на пізнанні колориту місцевих мешканців, а не «інстаграмних» селфі та постійних пошуках креативних локацій. Це суцільна фотозона, де невеликі білосніжні вілли перегукуються з глибоко лазурним узбережжям, мальовничі схили гір відтіняють насичену пустельність піщаних пляжів. І все це супроводжується п’янким ароматом екзотичних квітів, тонких ноток хвої. Такого ви точно не помітите в великому місті!

Продуманий відпочинок

Туреччина - популярний напрямок туризму як взимку, так і влітку. Кемер, як і інші курорти, приваблює розкішними пейзажами, старовинною архітектурою, готелями високого сервісу системи all inclusive. 

Найбільш популярний відпочинок в Кемері літом. Саме в цей час найбільший наплив туристів. Тому не дивуйтесь, якщо україно- та російськомовних людей тут буде більше, чим корінних мешканців. Літо в регіоні сухе та спекотне - те, що треба для повноцінної засмаги.

Якщо хочете умиротворення та споглядання на майже порожні пляжі, відправляйтесь на відпочинок в Кемері взимку або в період міжсезоння. З жовтня температура на курорті приємна, сонце вже не так пече, небо чисте. Тільки стане вітряно, хоча гори захищають більшість пляжів від цієї неприємності, а готелі піклуються про своїх гостей і забезпечують захисними перегородками для шезлонгів. В грудні пляжі багатолюдними вже не будуть, спека спаде, але красоти регіону і екскурсійні програми залишаться. 

Заплановано чи спонтанно

тури в Кемер

Наша турагенція ЄвроТур пропонує путівки в Кемер з вильотом зі Львова по вигідній вартості. Ви можете заздалегідь продумати свій відпочинок чи отримати спонтанний палаючий тур. Одне можна сказати з впевненістю - не дивлячись на пору року, в Кемері ви знайдете, чим зайнятись. Це земля, яка зберегла сліди славетних полководців Марка Антонія, Олександра Македонського - екскурсійна програма по Райській Бухті та руїнах Фазеліса поверне вас подумки в давнину. 

Ми ретельно відслідковуємо пропозиції різних туроператорів, часто пропонуємо палаючі тури в Кемер. Ви ні про що не хвилюєтесь, гарячі путівки включають:

  • переліт;
  • проживання;
  • харчування;
  • часто екскурсії і навіть план розважальних заходів.