Відпочинок на Халкідікі – популярний напрямок серед туристів

Халкідікі

Халкідікі - туристичний регіон Греції, розташований у північній частині країни на півострові Халкідікі. Це найбільш відвідуваний регіон материкової Греції. Півострів розділений на три менші: Кассандра, Ситонія та Афон, які відрізняються за своїм характером та мають різноманітні, але однаково прекрасні краєвиди. З висоти пташиного польоту півострів має форму тризуба, що затонув у водах Егейського моря. Якщо ви хочете побачити, як історія поєднується з дивовижними краєвидами, то обов’язково варто бронювати тури в Халкідікі зі Львова.

халкідікі зі львова

Півострів покритий зеленими лісами, а прекрасні пляжі заховані в мальовничих гірських затоках. Скелясті Халкідікі - це дуже магічне місце, яке колись було резиденцією міфологічних богів.

Відпочинок на Халкідікі: що треба подивитись

халкідікі відпочинок

  1. Одним з найбільш інтригуючих місць в регіоні Афонського півострова є духовна гора Афон, в якій до сьогодні існує понад 20 монастирів та діють середньовічні звичаї. Тільки чоловікам дозволено в'їжджати в цю Республіку ченців, хоча дозвіл на в'їзд все ще отримати складно. Відпочиваючи на Афоні, варто здійснити прогулянку на човні вздовж півострова або подорож до Салонік або Перталони - чарівної печери, повної сталактитів і сталагмітів, а також слідів розвитку печерної людини.
  2. Салоніки - друге за величиною місто Греції, наповнене духом минулого. Місто є ідеальним поєднанням туристичних визначних пам'яток з чудовими пам'ятниками, найцікавішими з яких є міські стіни, Біла вежа, римські пам'ятники, базиліка Святого Димитрія, візантійські церкви та археологічний музей. Більше того, Салоніки - добре розвинене місто і з точки зору туризму. Тому вибираючи на Халкідікі відпочинок, можна бути впевненим у тому, що він буде різноманітним.
  3. Туристів, які приїжджають у відпустку на півострів Кассандра, захоплюють мальовничі краєвиди, а їхній відпочинок збагачується численними зручностями, добре розвиненою готельною базою, привабливими формами розваг та курортами, добре пристосованими до водних видів спорту. Це найкраща туристична частина Халкідікі. Пишна рослинність та соснові ліси на узбережжі роблять відпочинок на Халкідікі ще захоплюючим.
  4. Різноманітні узбережжя Ситонії приваблюють натовпи туристів на відпочинок, пропонуючи крім релаксу на широких пляжах ще й романтичні пейзажі.

Архаїчні відкриття, міфічний Олімп, чарівні пейзажі та дуже привабливі піщані пляжі – ось чому тури в Халкідікі приваблюють сюди все більше і більше туристів з України. Теплі чисті морські води запрошують на підводне плавання, катання на водних скутерах та бананах. Більшість туристичних курортів і найкращих готелів знаходиться на півострові Кассандра. Готельні комплекси розташовані на мальовничому узбережжі та гарантують численні розваги, забезпечуючи досить високий рівень обслуговування.