Відпочинок на острові Корфу

Корфу

На північному заході Греції, в водах іонічного моря розкинувся другий за площею і один із самих популярних для туристичного відпочинку-острів Керкіра або Корфу. Грецька назва Керкіра або Коркіра асоціюється з богом моря Посейдоном, який закохався в Керкіру, дочку Асопа та німфи Метопи, викрав її та привіз на невідомий тоді острів, який згодом отримав назву коханої Посейдона.

Острів простягається на 65 кілометрів вздовш берега материка, а північна його частина знаходиться біля албанської Саранди від якої їх розділяє пролив Керкіра, а південна частина розположена навпроти узбережжя грецької Теспротії. Як що ви вирішили подарувати собі відпочинок на острві Корфу зі Львова, вам його організує туристична компанія ЄвроТур Львів. Щоб зекономити кошти, ЄвроТур може запропонувати вам гарячі путівки на острів Корфу.

З жовтня по березень тут триває сезон дощів, але вже з травня температура повітря стрімко піднімається вгору, і навіть в літні місяці рідко долає позначку в 27-28°С. Температура води влітку приблизно така сама як і повітря, тому для тих хто не переносить спеку, відпочинок на острові буде дуже комфортним. Шикарні пляжі острова, переважно пісчано-галькові, сміло можна називати шовковими.

Море вражає кришталево чистою водою з смарагдовим відтінком. Узбежжя пропонує готелі різних категорій. Великий вибір барів та ресторанів, які порадують вас Середземноморською кухнею. За 40 євро на день можна взяти на прокат човен. Кращим рахується курорт Сидари з пісчаним пляжем, який розкинувся серед скал.

Пещери і тунелі в скалах зачаровують своєю таємничою красою. Море має пологий пісчаний захід, що сподобається сім'ям з дітьми. Є також аквапарк то водяні гірки. Так що звертайтеся в туристичну компанію ЄвроТур Львів, та придбайте гарячий тур на відпочинок на острві Корфу. Не забутні враження вам гарантовані.