Відпочинок на Криті зі Львова

Крит

Острів Крит- перлина Греції, та найбільший острів, і пятий по величині в Середземноморї. Він розташований за 300 кілометрів від Лівійського берегу, на північ від Африки, та за 100 кілометрів на південь від Пелопонесу. Острів є володарем найбільшого в Європі гірського каньйону. Його омивають чотири моря, з півночі Критським морем, з півдня Лівійським, зі сходу Карпаторським, і з заходу Міртійським. Мінойська цивілізація, зародилася саме на острові Крит. Торгівельні морські шляхи, що з'єднували Північну Африку, Малу Азію та Європу, проходили саме тут.

На берегах всіх морів розкидані неймовірно красиві пісчані та галькові пляжі. Найвідомішим та найкрасивішим з них, є пляж Вай, розташований серед пальм на північному сході острова. З правої сторони пляжу, є сходи піднявшись по яких Ви будете мати нагоду насолодитися фантастичним пейзажом острова. Ширина острова коливається від 12 до 60 кілометрів, а в довжину він має 260 кілометрів. Гориста місцевість острова налічує три великі гірські системи. Щороку мільйони туристів в основному з Німеччини, Великої Британії, Данії та Польщі приїзджають сюди на відпочинок.

Найбільш відвідувані мандрівниками місця, розташовані на півночі острова, хоть і решта частин не відчувають браку туристів. В зимку часто падають дощі, а температура рідко опускається нижче 10°С, в літку тут сухо і спекотно, з травня по листопад температура не опускається нижче 20-25°С, а в липні-серпні сягає 30-32°С.

Сезон відпочинку острові, розпочинається в квітні, і триває до жовтня. З перельотом проблеми вирішують головний аеропорт Криту, Нікос Казандзакіс в Іракліоні, та трохи менший в Ханья. Гарячі тури на Крит зі Львова вам допоможе придбати туристична агенція ЄвроТур Львів.

Відпочинок на Криті зі Львова, сподобається Вам не тільки купанням в морі з смарагдовою водою та засмагою на пляжі, а і відвідуванням визначних пам'яток, архітектурно історичнтх місць, торгових і розважальних центрів. В 10 хвилинах їзди від центру Іракліона розташовано Кносський палац він одним з найвідвідуваніших туристами місць на острові. Щоб уникнути черг до палацу та до музею Іракліона комбіновані, вхідні квитки, бажанно бронювати заздалегіть. Згідно міфології на Криті народився цар богів Зевс, і зародилася перша в Європі сучасна цивілізація. Забронювати гарячий тур на Крит зі Львова, вам завжди готові наші менеджери. Звертайтеся, завжди будемо раді Вам допомогти.

#Гарячі тури на Крит зі Львова

#Гарячі путівки на Крит зі Львова

#Відпочинок на Криті зі Львова

#Дешеві тури на Крит

#Дешеві путівки на Крит

Як зв'язатися з нами.?

☎ +380 (67) 676 15 41, м.Львів, вул.Залізнична, 12