Відпочинок на курорті Ксаміл, Албанія

Ксаміл

На півдні Албанії між Адріатичним та Іонічним морем, знаходиться протока Отранто. Вона розділяє Грецію з Албанією. З грецької сторони це острів Корфу або Керкіра, а з Албанської одне із самих південних курортних містечок, Ксаміл яке ще називають Албанськими Мальдівами.

Кришталево чиста морська вода, пляжі засипані жовтим меленим каменем який не відрізняється від грубозернистого піску, незліченна кількість барів та ресторанів з рибними стравами.

Місцеві ринки здивують вас великим різноманіттям морепродуктів. Безліч кемпінгів, готелів і вілл. Бутрінті, національний парк котрий об'єднав Тетранські острови і солену лагуну, яка є розплідником мідій, прісноводне озеро Буфі, дубові ліси та солені болота. В парку Бутрінті, проживає велика кількість різних тварин, риб, птахів та плазунів. Видри, дельфіни, черепахи, тюлені, куниці, ящірки, тритони та саламандри, чаплі та орли беркути. А місто з стародавньою історією Бутротум, яке в 1992 ввійшло до ЮНЕСКО.

Левові ворота та греко-римські залишки стін, вівтар Діоніса та святилище Бога Асклепія, венеціанські замок та вежа, скульптури з мармуру, замок османського правителя Паші. В околицях Ботротума, знаходиться багато діючих грецьких православних церков. Все це, мов магніт приваблює сюди велику кількість туристів зі всього світу.