Ваша незабутня відпустка на Майорці

Майорка

«Небо бірюзове, море блакитне, гори смарагдові, повітря як в небі» - так Шопен описав Майорку. Острів, який вважається найкрасивішим у Середземному морі, - це колоритне місце, повне контрастів. Водночас на острів Майорка тури – це, перш за все, маса вражень.

Майорка - рай на Землі

Відпочинок на Майорці

Цим дивовижним островом захоплювалися такі знаменитості, як Агата Крісті, Вінстон Черчилль, британська та іспанська королівські сім'ї. Однак Майорка не без підстав була визнана раєм на Землі. Найбільший острів Балеарського архіпелагу вражає відвідувачів різноманітними пейзажами - від довгих піщаних пляжів, через скелясті береги до мальовничих бухт. Пейзаж - це мозаїка з величних гір, зелених пагорбів та печер драконів. Це і анклав миру, і місце божевільних веселощів до світанку. Відпочинок на Майорці 2021 – унікальна можливість побачити дивовижне королівство фауни і флори, а також приголомшливі готичні пам'ятники.

М'який середземноморський клімат сприяє пишним цитрусовим гаям, запах яких пронизує весь острів. Ідеальне місце для блаженного відпочинку та водних розваг. Серед кришталево чистих вод моря, розкішних готелів та прекрасних краєвидів наша мрія про незабутній відпочинок може здійснитися.

Що варто подивитися на Майорці?

путівки на майорку

Майорка як надзвичайно різноманітне місце - ідеальний регіон для подорожі для кожного. Північна частина острова усипана казковими скелями, а на півдні - розкинулись чарівні золотисті пляжі. Тут ми відкриємо як тихі гавані, подалі від галасливих міст, так і райони, сповнені життя, дискотек, магазинів та недорогих готелів.

Куди варто купувати путівки на Майорку?

  1. Найпопулярнішими курортами Майорки є Пальма-де-Майорка, Ель-Ареналь та Пальма-Нова в затоці Пальми. Східне узбережжя славиться Кала д'Ор та Кала Міллор, а затока Алькудія - Кан Пікафорт та Алькудія.
  2. Пальма, столиця острова, відома насамперед найкращими вечірками в нічних клубах, багатьма фестивалями та приголомшливими будівлями з чарівними вуличками. Пальма Нова також стає все більш популярною завдяки чудовим умовам дайвінгу, широкому спектру готелів різних стандартів, які ви можете забронювати у менеджерів компанії «Євротур».
  3. Тим, хто цінує розкіш та індивідуальні тури на Майорку зі Львова, ми рекомендуємо Calę d'Or. Тут ви знайдете мальовничі затоки, парки з приголомшливою флорою і фауною, а також широкі можливості для занять різними видами спорту. Найбільшим пляжем довжиною 10 км та середньовічними пам'ятниками можна помилуватися в Алькудії. Для авантюристів є також Печери Драконів на Майорці.