Тури в Мармарис зі Львова

Мармарис

Туреччина приваблює туристів з усього світу мальовничими пейзажами, сприятливим кліматом, недорогим шопінгом та безліччю історичних пам’яток. За кількістю визначних місць, стоянок древніх цивілізацій, архітектурних шедеврів Сходу Туреччина не має рівних. Це поясню, чому тури в Мармарис, Бодрум, Сіде мають таку популярність. 

Мармарис - краса морського узбережжя

тури в Мармарис

Частина країни, що омивається Егейським морем, спрямована на європейців. Саме Мармарис з гальковими пляжами та прозорою водою стало улюбленим курортним містечком туристів.

Середземне чи Егейське море?

Відпочинок в Мармарисі позбавить вас необхідності вибирати на якому ж морі провести свою відпустку. Це унікальна місцина на південному-заході Туреччини, котра знаходиться на географічній межі двох морів. З півночі Мармарис виходить до вод затоки Кермен (води Егейського моря), а з півдня - до Середземнор’я. 

Тут завжди відпустка буде вдалою. Влітку пляжний сезон приваблює чудовою погодою, оксамитова осінь ще порадує купанням та теплом, а взимку гори будуть кращим місцем сплавів на лижах чи просто прогулянок по засніжених вершинах. 

Відпочинок в Мармарисі літом завжди вдалий, адже шторми, вітри і високі хвилі ніколи не досягають берега - місто захищене горами з усіх боків. А вхід в бухту з моря закриває острів Парадайз.

Відпочинок в Мармарисі

Універсальний відпочинок

Тури в Мармарис зі Львова стануть в нагоді всім, хто хоче провести незабутню відпустку. Курорт подарує різнопланові враження:

  • спокій та лінивий відпочинок на кам’янистих пляжах;
  • всі умови для рівномірної, красивої засмаги;
  • водний спорт;
  • походи в гори;
  • еко-туризм по дивовижних лісових масивах (більше 65 га лісу!);
  • драйв запальних вечірок під відкритим небом в сучасних клубах, насичене нічне життя;
  • усамітнення в готелях сімейного типу. 

Вбирайте сонячне проміння шкірою, красоти пейзажів очима, відпочивайте душею, адже про буденність потурбуються працівники готелю (у всіх діє система «все включено»). 

Наша компанія ЄвроТур потурбується, щоб насолоду від потенційного відпочинку ви отримали ще вдома. Ми на себе беремо обов’язки по пошуку туру, готелю по ваших запитах стосовно системи обслуговування, дати виїзду/повернення. Екскурсії, розваги, заняття для дітей - все це може передбачатись туром або обговорюватись на місці. Ми виберемо найкращі пропозиції туроператорів в рамках запланованого вами бюджету. Палаючі путівки в Мармарис з вильотом зі Львова стануть вашим способом економії.