Тури в Марса-Алам зі Львова

Марса Алам

Марса-Алам відносно молодий курорт. Розташований Марса-Алам в 240 кілометрах, від аеропорту Хургади, на південь, на самому узбережжі Червоного моря. Марса-Алам, розположений далеко від міського шуму, і є ідеальним місцем для туристів котрі полюбляють спокійний відпочинок. В Марса-Алам, готелі почали будувати в 2001 року, тому Ви не знайдете тут старого, вбитого готелю.

Більшість готелів, володіють власними пісчаними пляжами, та пологим заходом в море. Це є дуже важливо, коли відпочинок, є з дітьми. Сухий клімат, дозволяє комфортно переносити літню спеку. Є бухти, що захищені горами, які захищають від холодних зимових вітрів, котрі дують з моря.

Місцеві кафе курорту, вирізняється неперевершеною місцевою кухнею, ще є багато барів, калянні, магазини. Марса-Алам являється центром світового дайвінгу, він притягує дайверів зі всього світу.

Його підводний світ, флора і фауна, своєю ні з чим не зрівнянною красою перевершують підводний світ Шарм-ель-Шейху.

Вітри помірної сили з різних напрямків, роблять спеку не такою виснажливою. Також для туристів буде нагода відвідати цікаві історичні місця. 145 кілометрів південніше від курорту, знаходиться поховальня Саяда-аш-Шазли, могутнього суфійського правителя ХІІІ віку. Відвідавши Асуанське водосховище, Вам відкриється можливість побачити десятки старовинних пам'ятників. Рифи курорту Марса-Алам, є найбільшим надбанням. Залишки затонулого, стародавнього корабля, лежать на дні поблизу рифу Абу Галава.

В темний час доби, поціновувачі екзотики можуть здійснити занурення на глибину до 25 метрів, біля рифу Забаргад, і спостерігати восминогів, рибу-крокодила та унікальні зелені корали. 24 кілометри на північ від Марса-Алам, посідає величезних розмірів риф під назвою Ельфінстоун. Місця біля цього рифу, туристи вважають одним з найкращих для "стінового" дайвінгу. Тут живуть практично всі коралові риби: великі хижаки, акули, баракуди, скати... Часто підпливають великі черепахи та стаї дельфінів. Завдяки унікальному рельєфу морського дна, вода, не охолоджуєься нижче 24 градусів, що дозволяє дайверам, насолоджуватися красою підводного світу Марса-Алам, круглий рік. Також тут є можливість покататися на квадроциклах, скуштувати справжні страви бедуїнів, покататися на верблюдах. Ще можна відвідати Порт Галіб, та багато чого іншого...