Відпочинок в бухті Наама-Бей зі Львова

Наама-Бей

Тури в бухту Наама-Бей зі Львова

Найбільш наповнена туристами, і захищеною від вітрів, особливо взимку, є бухта Наама-Бей. Підводний світ зачаровує своєю красою, ідеально підходить для снорклінгу і для дайвінгу. Пологий піщаний вхід у море, що є дуже важливо для багатьох туристів. Море тепле і дуже ласкаве. Біля берега, рифів практично немає, їх вирубали для зручного заходу в море по чистому піску, без спеціального взуття, зате трохи далі, в морі, розкішні рифи наповнені підводною фауною, зачаровують око, і не залишать байдужим жодного туриста. Там водяться рідкісні види риб, такі як: крилатка смугаста, риба-хірург, риба-метелик, спинорогові риби, та безліч інших. Температура повітря навіть в лютневі ночі, не опускається нижче за +17 град., а води за +22 град. Температуру повітря і води круглий рік, можна подивитися тут.

Розташування Наама-Бей

Затока Наама-Бей, розташована на південному березі Синайського півострову, неподалік від аеропорту Шарм-Ель-Шейх, поміж гір, які оточують її, і не дають холодним вітрам, особливо взимку, зіпсувати відпочинок.

Магазини, кафе і розваги

Місце де найбільше магазинів, кафе і ресторанів, це напевно узбережжя затоки Наама-Бей. Вздовж всього узбережжя, проходить променад з сотнями магазинів, кафе, кальянними і нічними клубами. Там їх просто неможливо порахувати. Кафе і ресторани ваблять розмаїттям кухонь: арабська, японська, європейська... Ціни в магазинах, приблизно одинакові, але є магазин FixPrice, де ціни суттєво відрізняються, є дешевшими. Любителі активного відпочинку на танцювальному полі, зможуть із задоволенням провести час на дискотеках, яких також тут є дуже багато, всі вони працюють до третьої години ночі. Сильна і здорова конкуренція, дає свої плоди, всюди помірні ціни і висока якість обслуговування. В Наама-Бей дозволено кататися на водних скутерах, катерах з ,,бананами", що на решта курортах Шарм-ель- Шейху є заборонено.

Рекоменовані готелі Наама-Бей

Hilton Fayrouz Resort 4* - від 305$ з особи
Oriental Rivoli Hotel 4* - від 347$ з особи
Ghazala Beach Hotel 4* - від 376$ з особи
Lido Sharm Hotel 4* - від 414$ з особи
Stella Di Mare Beach Hotel & Spa 5* - від 423$ з особи
Marriott Resort Mountain 5* - від 442$ з особи
Movenpick Sharm el Sheikh 5* -від 495$ з особи
Maritim Jolie Ville Resort & Casino 5* - від 500$ з особи
Novotel Beach 5* -від 506$ з особи
Tropitel Naama Bay 5* -від 516$ з особи
Marriott Resort Beach Front 5* -від 589$ з особи

Ціни вказані орієнтовні і постійно змінюються