Тури в Паттайя зі Львова

Паттайя

Паттайя - найвідоміший курорт Азії. Тури в Паттайю найпопулярніші також і серед самих тайців. Раніше це було рибальське село, сьогодні це місце, повне атракціонів для відпочиваючих. Відпочинок в Паттайї це:

Кого зацікавлять тури в Паттайю зі Львова?

Паттайя відпочинок

  • прекрасні, доглянуті пляжі, що ідеально підходить для купання та милування кораловими рифами з чистою водою;
  • екскурсії до навколишніх островів, тропічних садів;
  • розвинена база готелів, а також гастрономії у місті, яке ніколи не спить.

Ця агломерація, розташована на дивовижному океані, вабить тих, хто зосереджений на розвазі та відвідуванні клубів, хоча в ньому також є багато місць для відвідування. Пляжі киплять життям навіть вночі, запрошуючи туристів послухати живу музику, танці, подивитися кабаре або взяти участь у караоке. Відпочинок в Паттайї славиться розпустою, масажними салонами, а також смачною тайською їжею, яку можна придбати за невеликі гроші на кожному розі.

Тури в Паттайю - що подивитися?

Паттайя тури

Варто під час перебування на курорті відвідати пляжі, особливо в Джомтьєні та на островах: Ко Самет або Ко Лар, які називають «лисим островом». Пляжна вулиця простягається уздовж узбережжя і є головною вулицею міста. Тут є багато торгових центрів та сувенірних крамниць, а також кіоски, де можна купити місцеві делікатеси. Наприкінці він переходить на знамениту «Пішохідну вулицю», яку варто відвідати ввечері. Тут барвисто і шумно, багато клубів, масажних салонів, ресторанів, пабів та дискотек.

На екскурсію можна відправитись на рибальський острів Ко Січанг з руїнами палацу та китайського храму. Варто відвідати найбільший ринок води в Таїланді, колосальний святилище Істини, повністю виготовлене з тикового дерева, в якому є тисячі різьблених статуеток, що представляють далекосхідну міфологію та чудові храми, яких тут багато - наприклад Великий Будда або Ват Хао Фра Бат з 18-метровою статуєю Будди.

Чи буде цікавим у Паттайя відпочинок для дітей. Відповідь – так. Наймолодші будуть в захваті від шоу-дельфінів поблизу Святилища Істини та парків: Село Нонг-Нуч та Тропічного саду з екзотичними рослинами та чагарниками, обробленими у формі тварин, або Парк Міні-Сіам з моделями відомих будівель, створених не лише в Таїланді.

Паттайя - коли їхати у відпустку, про що пам’ятати

Путівки в Паттайю з вильотом зі Львова можна замовляти на будь-який час року, як зимою, так і влітку. Але краще уникати найбільшої спеки та вологості між листопадом та лютим. Температура повітря, як правило, вище 30 ° C протягом доби. Однак у літній сезон між березнем та жовтнем (сезон дощів) вона перевищує 40 ° С і більше. На півночі не набагато холодніше - навколо Чіанг-Май та Фітсанулок. Вода тепла і підходить для купання цілий рік, а її температура не опускається нижче 25 ° С.