Тури в Пхукет зі Львова

Пхукет

Пхукет - найбільший острів Таїланду. Він розташований в 900 кілометрах на південь від столиці Бангкока. Добравшись до острова Пхукет, туристи опиняються в зовсім іншій місцевості. Сучасних будівель там не так багато, але інтимними буддійськими храмами можна захоплюватися по всьому регіону. Однак найбільшою визначною пам'яткою острова, чим і є особливі тури в Пхукет зі Львова, є дивовижна пишна природа, яку ми зустрічаємо під час поїздок по сусідніх ландшафтних парках.

Тури в Пхукет: пляжі та визначні пам'ятки на острові

Пхукет відпочинок

Туристи проводять більшу частину часу, відпочиваючи на узбережжі під час відпустки на Пхукеті. Це не дивно, адже весь острів відомий своїми чудовими мальовничими пляжами, покритими ніжним білим піском. Також вода навколо берега радує, вона не тільки тепла, але й кришталево чиста. Це робить узбережжя Пхукета ідеальним місцем для глибокого дайвінгу та підводного плавання. На більшості місцевих курортів ви можете взяти напрокат повне дайвінг обладнання, а також відправитися на екскурсію під водою. Окрім дайвінгу на острові, також популярні інші водні види спорту, такі як серфінг, віндсерфінг, вітрила та водні лижі.

Пхукет - відпочинок з нотками екзотики

Якщо вас цікавить пізнавальний відпочинок в Пхукеті, то рекомендуємо:

Пхукет тури

  • поїхати на поїздку на каное, організовану місцевими екскурсоводами. Круїзи здійснюються вздовж річки Хао Сок, під час подорожі ви зможете насолодитися красою тропічної, пишної природи;
  • и не можете пропустити дешеву поїздку до святилища слонів джунглів. Місця, повного слонів, де можна вигулювати тварину, допомогти їй прийняти ванну і зробити кілька цікавих фотографій;
  • скелелазіння - також популярний вид спорту в регіоні, туристи можуть використовувати там десятки природних стін для сходження.

Пхукет - коли їхати і про що знати?

У Таїланді спекотне літо триває цілий рік, вдень температура рідко опускається нижче 30 градусів. Однак не всі місяці підходять для вивчення цієї прекрасної країни. У березні, квітні та середині травня спостерігається величезна спека в 40 градусів, занадто інтенсивна для непідготовлених європейських туристів. У другій половині травня в Таїланді починається сезон мусонів, який триватиме до кінця жовтня. Тому найкращим часом для відпочинку на Пхукеті є період з початку листопада до кінця лютого. Дні дуже теплі та сонячні, опади вкрай рідкісні. Вибирайте ідеальний час для відпочинку і спішіть замовити путівки в Пхукет з вильотом зі Львова від компанії «ЄвроТур».