Тури в Пунта-Кану зі Львова

Пунта-Кана

Всіх, готових до карибського свята, запрошує Домініканська Республіка, друга за величиною країна Карибського моря, відкрита в 1492 році Христофором Колумбом. Пунта-Кана - найсхідніший регіон Домініканської Республіки, тури в Пунта-Кану зі Львова – це можливість побачити одні з найкращих пляжів у всьому Карибському басейні.

Тури в Пунта-Кану - дивовижний відпочинок у Домініканській Республіці

Пунта-кана відпочинок

Порошкоподібний білий пісок, спокійний океан та пальми, що прогинаються від ваги кокосових горіхів - ось як ви проводите свої дні в Домініканській Республіці. Це ідеальне місце для водних видів спорту (віндсерфінг, кайтсерфінг, катання на водних лижах, дайвінг), коктейлів в пляжних барах та пабах, купання у водоспадах, фотографування папуг.

Незабутні карибські канікули доступні кожному, тим більше, що гарячі пропозиції з’являються у цьому напрямку все частіше. Якщо ви шукаєте відпочинок в кінці світу, хочете прийняти ванну в Карибському морі, на якому плавала Чорна перлина і відчути рай на власній шкірі – то варто замовити путівки в Пунта-Кану з вильотом зі Львова для відпочинку всією родиною.

Пунта-Кана: відпочинок, екскурсії

Пунта-кана тури

Домініканська Республіка не є місцем відпочинку для любителів активних екскурсій - ви повинні це знати. Острів в першу чергу зачаровує своїми прекрасними пляжами, природою та кліматом. У цьому випадку, однак, це величезна перевага, яка дозволяє відпочити та заспокоїтись, а не ганятись за пам’ятками. Це, однак, не означає, що нема чого подивитись. Місто Санто-Домінго, столицю Домініканської Республіки і одне з найстаріших карибських міст, безумовно, варто відвідати. Це прекрасне старе місто, з дивовижною атмосферою, прямо з забутих, морських історій.

Список атракціонів, які слід побачити, повинен містити сафарі на позадорожниках на півострові Самана, а також прогулянку під водоспадом Ель-Лімон. Саона, острів поблизу Домініканської Республіки, також унікальний, з прекрасним колоніальним поселенням, побудованим з коралів, і знаменитим природним басейном у Карибському морі, який називають найбільшою ванною на Карибському басейні. Там поруч можна побачити червону красиву морську зірку.

Варто проводити вільний час у блаженному відпочинку в Домініканській Республіці, також можна спробувати свої сили на водних видах спорту та відкрити для себе нові смаки місцевої кухні.

Коли поїхати на відпочинок в Пунта-Кані, що спробувати

Найкращий час для відвідування Пунта-Кани - грудень-березень. В цей час майже гарантована сонячна погода. З червня по жовтень у Домініканській Республіці спостерігається дуже висока вологість, яка може періодично сягати до 95%. У вересні на острові найбільше ураганів. Тому, якщо ви хочете замовити путівки в Пунта-Кану з вильотом зі Львова, то плануйте відпустку в зимові місяці.