Тури в Шарджу зі Львова

Шарджа

Емірат Шарджа розташований у північно-східній частині ОАЕ, межує з Дубаєм із заходу, північне узбережжя оточене водами Перської затоки та Оману. Південна територія емірату - це насамперед пустельні райони, повні червоних дюн та невеликих поселень, що є величезною перевагою цієї мальовничої країни. Екскурсії, сафарі в пустелі організовуються щодня з морських курортів. Відпочинок в Шарджі буде цікавим, різноманітним і пізнавальним.

Відпочинок в Шарджі

Тури в Шарджу зі Львова: що подивитись?

Столиця емірату, Шарджа пропонує туристам багато цікавих пам'яток під час відпочинку. Колись це був найбагатший мегаполіс країни, тепер це розкішний туристичний курорт, повний п'ятизіркових готелів. Всього 30 кілометрів відокремлює столицю від наймоднішого міста Еміратів, Дубаї. Варто поїхати туди на денну поїздку, щоб помилуватися величними хмарочосами.

Розташування та популярні тури в Шарджу

Найпопулярнішим курортом для відпочинку в Шарджі є Хор Факкан, поблизу якого знаходиться острів Акула. Вже сьогодні варто шукати пропозиції готелів для дешевих гарячих путівок на цьому та інших курортах в ОАЕ. Путівки в Шарджу з вильотом зі Львова актуальні як зимою, так і влітку.

Шарджа - музеї, водні види спорту, походи

Тури в Шарджу

  1. На відпочинку у місті Шарджа ви знайдете численні галереї, тісно пов’язані з історією та звичаями регіону. Особливо примітний музей спадщини, який збирає колекції, пов'язані з культурою арабських народів, в першу чергу, що стосуються історії Еміратів. Любителів живопису, з іншого боку, повинен зацікавити місцевий художній музей, в якому зібрані твори найвидатніших арабських художників.
  2. Окрім привабливих готелів, уздовж узбережжя в Шарджі є найчистіші пляжі Еміратів, тому не дивно, що туристи проводять там більшу частину свого відпочинку. Пропонує Шарджа відпочинок і більш активний, варто спробувати свої сили у водних видах спорту. Навколо столиці немає хвилерізів, саме тому є ідеальні умови для серфінгу. Любителі походів також можуть відправитися в подорож до навколишніх гір, організованих місцевими перевізниками.
  3. Пізнавальною поїздкою, безумовно, буде екскурсія до арабського природного центру. Тут зібрані цікаві екземпляри фауни та флори регіону, це єдине таке місце на всьому Аравійському півострові. У столиці також розміщено кілька цікавих мечетей, в тому числі Al Noor, деякі з них також можна відвідати всередині.

Тури в Шарджу - клімат, підказки перед польотом

Об'єднані Арабські Емірати перебувають у сухому субтропічному кліматі, через що протягом року панують відносно високі температури. Однак дешеві канікули в Шарджі слід планувати на період з січня по квітень, коли температура не перевищує 30 градусів. Влітку температурний показник перевищує позначку в 50 градусів. Крім того тут бувають піщані бурі.