Відпочинок в Шарм-ель-Шейх зі Львова

Шарм-ель-Шейх

Шарм-ель-Шейх - найвідоміший і найбільший курорт на Червоному морі, в Єгипті. Зачаровує пустельним піском та мальовничими гірськими пейзажами. Для тих, хто прибуває на відпочинок в Шарм-ель-Шейх, сонце гарантує тепло і тропічне море, зачаровуючи найвеличнішими кораловими рифами у світі.Ви можете милуватися красою підводного світу, пірнаючи або плаваючи з маскою. Червоне море відрізане від інших водойм і оточене пустелями. Отже, вода дуже солона, завдяки чому вона може похвалитися незвичайною флорою та фауною.

тури в Шарм-ель-Шейх

Замовляємо тури в Шарм-ель-Шейх зі Львова

Кількість басейнів у готелях та невелика відстань від моря роблять плавання та відпочинок на пляжі головними атракціонами під час канікул в Єгипті. Однак, це не єдиний спосіб проведення часу. Організатори можуть похвалитися широким спектром додаткових поїздок. Серед них ми знайдемо катання в пустелі на квадроциклах, відвідування табору бедуїнів або сходження на вершини гір на верблюді.

Що варто подивитися? Найкращі екскурсії

  1. Місто Шарм-ель-Шейх розташоване між природним заповідником Набк та національним парком Рас-Мухаммед (відомим своїми кораловими рифами). Найвідомішими та обложеними відпочивальниками є два її райони: Шарм-ель-Мая під назвою Старе місто та Наама-Бей, який є головним туристичним та розважальним центром. Серед понад 500 готелів ми також знайдемо чудові, яскраво оформлені резиденції багатіїв єгипетського світу. Сюди путівки в Шарм-ель-Шейх з вильотом зі Львова є найпопулярнішими.
  2. Лише 250 кілометрів відокремлює Шарм-Ель-Шейх від місця призначення багатьох паломників. На горі Синай, згідно з Біблією, Мойсей отримав таблички з десятьма заповідями. Ви можете досягти цього піку кількома стежками різного ступеня складності, навіть на верблюді, якого веде екскурсовод. Після сходження на три години, нагорода - насолоджуватися неймовірним містичним видом висхідного сонця. Біля підніжжя гори Синай, монастир Св. Катерини, що виник на місці палаючого куща, де Бог говорив із Мойсеєм. Храм побудований у шостому столітті в класичному стилі грецької релігійної архітектури.
  3. Путівки в Шарм-ель-Шейх також включають поїздки до Барвистого каньйону, який створює лабіринт вапнякових скель, унікально вирізаних водою, вітром та піском, та до інших прибережних міст, таких як Дахаб та Нувейбі.

відпочинок в шарм ель шейх

Цікаві та незабутні тури в Шарм-ель-Шейх

Шарм-Ель-Шейх - сонячне узбережжя кожного дня року. Літом (з квітня по жовтень) температура рідко перевищує 35 ° C. У цей час навіть вода дуже тепла, досягає температури до 32 ° C. Однак такі високі температури через низьку вологість не так помітні. Повітря сухе, а опади надзвичайно рідкісні. Зимою, з листопада по березень, погода трохи прохолодніша. Температура коливається від 20 до 30 ° C. Це ідеальний час замовляти тури в Шарм-ель-Шейх з-поміж багатьох дешевих чи навіть гарячих пропозицій.