Тури в Сіде зі Львова

Сіде

Сіде - один із основних курортів Південної Туреччини. Напрямок приваблює пляжним відпочинком на піщаному узбережжі. Місто знаходиться недалеко від популярного небюджетного Белека. Близькість аеропорту, готелі з системою «все включено», гольф-поля - тут є заняття для справжніх «гурманів».

Відпочинок в Сіде

Відпочинок в Сіде: характерні риси

Відпочинок в Сіде повноцінно організований в готелях. Щоб чудово провести час навіть не треба виходити з комплексу. Це окреме місто в місті з чудово розвиненою інфраструктурою, зонами релаксу, розваг та харчування.

Спокій і обособленість

Тури в Сіде актуальні влітку та взимку. Як і на інших турецьких курортах Середземного моря пляжний сезон можна починати вже в квітні. Звісно, вода ще не прогріється до комфортних +25, але засмагати вже можна сміливо. На безлюдні пляжі не варто розраховувати в червні-липні. Це пік популярності напрямку. В липні-серпні в Сіде справжня спека. Навіть евкаліптові та соснові зарослі не справляються з даруванням прохолоди в тіні. Оксамитовий сезон з вересня можна розтягнути до листопада. На думку фахівців, це оптимальний період відпустки для сімей з дітьми та пенсіонерів.

Зима і тури в Сіде

Містечко зберегло значну кількість руїн старовинних поселень. Це своєрідна репрезентація історичних епох. Елліністичні, візантійські споруди приваблюють унікальними архітектурними стилями. Якщо відпочинок в Сіде літом в основному базується на купанні в морі, то взимку його ключовий напрямок - екскурсії. 

Місто знаходиться на рівнинному півострові. Ні схилів гір, ні неприступних лісів тут немає, тому здавна Сіде вимагало зведення різноманітних потужних укріплень. Тому сьогодні турист може побачити безліч згадок середньовічної епохи:

тури в Сіде

  • залишків фортифікаційних споруд;
  • акведуків;
  • громадських агор;
  • фонтанів і монументальних німфеумів;
  • публічних бань (термів);
  • язичницьких (Афіни та Аполлона, Мена, Тюхе, Діоніса) та християнських храмів (Південна базиліка,Єпископська базиліка, Східного некрополя) та ін.

Замовити тури в Сіде зі Львова можна в нашій компанії ЄвроТур. Ми допоможемо підібрати найкращі пропозиції туроператорів, вирішимо всі організаційні питання стосовно перельоту, заселення, харчування та повернення додому. Просто вкажіть бюджет поїздки і чекайте вигідних варіантів, не виходячи з дому. 

В ЄвроТур часто зустрічаються палаючі путівки в Сіде з вильотом зі Львова. Тому не зволікайте, залиште свою заявку на бажаний тур, а ми будемо ретельно відслідковувати пропозиції надійних туроператорів.