Тури в “Сонячний Берег” Болгарія зі Львова

“Сонячний Берег” Болгарія

Один із самих популярних напрямків цьогоріч - Болгарія. Клімат, близький до нашого, рідне Чорне море, але набагато кращий сервіс, увага до кожного туриста і відповідне ставлення до гостя. З дітьми відпочинок в Болгарії (Сонячний Берег) стане взагалі для батьків можливістю відключитись від рутини, джерелом спокою, адже величезна кількість розваг, аніматори гарантують повну зайнятість малечі.

«Сонячний Берег» (Болгарія): доступний відпочинок для всієї сім'ї

сонячний берег болгарія

Чому варто в першу чергу розглядати балканський курорт Сонячний Берег (Болгарія)?

  1. Південь країни з лагідним морем (зручний вхід в воду, кришталево прозорі хвилі, піщані широкі пляжі протяжністю 10 км, мілко далеко від берега).
  2. Переплетіння краси природи та стародавніх пам'яток.
  3. Готелі та апартаменти на будь-який бюджет і смак.
  4. Різні системи обслуговування, в тому числі «все включено».

Чудові умови, підтверджені ділом

Про безтурботний відпочинок Сонячний Берег (Болгарія) говорять всі туристи, що хоч раз там були. Відгуки - найкращий спосіб скласти об’єктивну картину про загальне враження. Зараз є можливість ознайомитись з оцінками кожного готелю, дізнатись слабкі та сильні сторони обслуговування в конкретній здравниці чи спа-центрі. Перед бронюванням туру завжди детально вивчайте, що саме входить в спектр послуг, щоб відпочинок не затьмарився необхідністю додаткової оплати паркування, Wi-Fi, сейфу і т.д.

Міжнародні відгуки стосуються чистоти та безпечності пляжів. В 2015 році Північна та Південна частина узбережжя курорту отримала Блакитний прапор. Це найвища нагорода, екологічний сертифікат, що дає впевненість в досконалості пляжного курорту.

Манить мальовничим морем та сервісом Болгарія (сонячний Берег). Готелі всіх рівнів розташовані на різній віддаленості від берегової лінії. Що цікаво, вартість номерів залежить не завжди від відстані до моря. Зниження ціни дає близьке розташування «тусовочних» центрів. Апартаменти на тихій околиці більш вартісні по ціні.

відпочинок в болгарії сонячний берег

Ви точно зможете отримати бажаний сервіс, якщо плануєте відпочинок Болгарії (Сонячний Берег) з компанією Євротур. Пропозиції різних туроператорів, готелів варіативного рівня та систем обслуговування по доступній вартості. Тут є два варіанти заощадити:

  • раннє бронювання. Задовго до відкриття сезону ціни на житло та переліт дешевші;
  • палаючі тури. Це спеціальні пропозиції незаповнених готелів, знижки на перельоти.

Менеджери Євротур допоможуть вам відслідкувати найкращі варіанти.