Тур в Стамбул зі Львова – пізнавайте історію цікаво

Стамбул

Недаремно Стамбул називають «столицею столиць». Другий за величиною мегаполіс в Європі - єдине місто у світі, яке лежить на двох континентах. Тут християнський та ісламський світи поєднуються і проникають один в одного, тут жителі різного походження живуть пліч-о-пліч, створюючи справжні переплетення культур і звичаїв, і тим самим надаючи місту неповторної атмосфери. Величезний і жвавий мегаполіс також повний пам’яток, які ведуть нас до часів Візантійської імперії та могутньої Османської імперії. Якщо ви хочете поринути у цей світ культури та історії, то обов’язково варто замовити тур в Стамбул зі Львова.

тури у грузію зі львова

Палаци та мечеті - знак могутності османів

Перш, ніж замовити у Стамбул тури, ознайомтесь з нашим переліком визначних місць, які обов’язково потрібно відвідати. Пам'ятки Стамбула зачарують усіх, хто захоплюється історією та культурою Туреччини. Плануючи відпочинок в Стамбулі, обов’язково внесіть у свій список:

  1. Будівлі, споруджені на Босфорі, є найбільш вражаючими, як і сам храм Святої Софії, збудований османськими султанами. Собор був побудований як візантійський храм імператором Юстиніаном Великим. Його розміри та чудова архітектура сприяли тому, що турки-османи, які окупували Константинополь в середині 15 століття, храм вирішили не зносити, а перетворити на мечеть. Сьогодні Собор Божої Мудрості - це музей із унікальним характером - тут елементи християнського мистецтва переплітаються з мусульманською релігією. Окрім прекрасних візантійських мозаїк, ми також маємо мінбар, типовий для мечеті, тобто майданчик для імама та міхраб - нішу, що вказує на Мекку.
  2. З іншого боку, Блакитна мечеть, побудована в 17 столітті, вражає своїм внутрішнім оздобленням.
  3. Палац Топкапи XV століття, який понад 400 років був резиденцією уряду Султана, привертає увагу своєю унікальною архітектурою. Він відображає вигляд наметового містечка, який раніше був типовим для кочових турецьких племен.

Найбільші визначні пам'ятки Стамбула варто відвідати з організованою групою. Кваліфікований гід розкаже цікаві історії та секрети визначних місць дивовижного міста.

тури у стамбул зі львова

Замовити тур в Стамбул зі Львова

Довірте організацію свого відпочинку менеджерам компанії «Євротур». Організуємо все на найвищому рівні, підберемо оптимальний готель та маршрут туру. Відпочинок в Стамбулі точно запам’ятається вам на все життя.