Typи в Тенірeфе

Тенірeфе

Щороку мільйони туристів піддаються чарам Тенірeфе. Привабливі пропозиції, гарячі путівки – все це робить тури на Тенірeфе доступними для українців. Острів ніколи не спить. На пляжних барах подають барвисті напої, аніматори змушують танцювати, а на задньому плані можна почути гарячі, святкові ритми, що лунають із сусідніх дискотек.

Тенірeфе - відпочинок, який набирає популярності серед українців

Тенеріфе відпочинок

Тури на Тенірeфе зацікавлять любителів водних видів спорту, особливо віндсерфінгу, столицею якого є Ель Модано. Безсумнівними визначними пам'ятками є також поїздки в тропічні ліси, прогулянки серед ярмарків дрібниць та барвистий карнавал, який за своїми масштабами та пишністю поступається лише бразильському.

Тенірeфе прикрашає вражаюча, постколоніальна архітектура, яка надає цьому місцю неповторну, східну атмосферу. Справжніми символами острова є сніжна вершина вулкана Тейде та барвисті папуги в парку Лоро.

Що варто подивитися?

  1. Окрім казкових пляжів та вулканічних пейзажів, Тенірeфе може запропонувати відпочиваючим численні пам'ятки та екскурсії. Ви можете відчути неповторну атмосферу Тенірeфе, відвідавши чарівні міста Ікод де лос Вінос, Ла Оротава та Ла Лагуна під час канікул. В останньому знаходиться старе місто, внесене до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
  2. Ла-Оротава – місто, відоме Балконними будинками, з яких складається весь Тенірeфе. Ремісництво процвітає в Ла-Оротаві, а клімат доповнюється будинками, вузькими вулицями та зеленими садами.
  3. Icod de los Vinos відомий найстарішою і найбільшою драценою в світі. Це драконове дерево висотою в кілька метрів, якому близько 600 років. Перебуваючи поруч, ви повинні відвідати Печеру Вітру, яка є одним з найдовших вулканічних тунелів у світі.
  4. Шанувальники архітектури повинні відвідати містечко Гюмар, яке відоме своїми кам'яними ступінчастими пірамідами. Для активних людей рекомендуємо поїздку на скелі Лос-Гігантеса. На захоплюючій під'їзній дорозі ви зможете помилуватися селами Маска та Гарачико, зруйнованими вулканом. Первозданний ландшафт та відсутність натовпу туристів спокушають своєю справжністю.

Тенеріфе тури

Погода, необхідна інформація

Клімат острова визначається як океанічно-субтропічний. Гарна погода цілий рік. Середня температура - 23 градуси. Пік сезону відпусток припадає на липень, але все більше людей замовляють тут дешевий готель взимку. Якщо вас зацікавили путівки на Тенірeфе з вильотом , то звертайтесь до менеджерів компанії , і вони допоможуть підібрати найкращий варіант.