Відправляємось за враженнями в Тіват (Чорногорія)

Тіват

Тіват (Чорногорія) - мальовниче сучасне містечко, що пропонує туристам чудові умови для відпочинку. Курорт характеризується кришталево чистою водою, різноманітним скелястим узбережжям, м’яким середземноморським кліматом та багатою середземноморською рослинністю. Відмінна база для водних видів спорту. Місто щороку приваблює безліч туристів своїми перевагами. Любителі екскурсій та розваг точно знайдуть щось для себе. Курорт - єдиний у Чорногорії, який має міжнародний аеропорт. Поруч є, серед інших Котор, Прчань та Пераст.

Тіват відпочинок

Розташування і природа

Курорт Тіват (Чорногорія) розташований між півостровом Врмак і гірським масивом Кртола на Которській затоці, за 8 км від Котора. Місто, оточене виноградниками, оливковими гаями та середземноморською рослинністю.

Історія

Наймолодше місто в районі затоки. Протягом століть ним правили венеціанці, турки, австрійці, французи та росіяни. Воно було створене в XIV столітті і відоме як Теуд, Теода і Теудо з натяком на ім’я королеви Теути.

Тіват: відпочинок з користю

Для тих, хто від відпочинку очікує і нових знань, буде цікавою інформація про пам’ятки регіону:

  • історичний музей - представляє цікаві експонати, пов’язані з історією краю;
  • є художня галерея.

Спорт і відпочинок на курорті Тіват (Чорногорія)

  • море в околицях міста дуже м'яке, що сприяє заняттям зі всіх водних видів спорту;
  • у готелях є добре організовані місця для відпочинку дітей.;
  • баскетбольні майданчики;
  • є вітрильний порт і парусний клуб.

Пляжі

Рив’єра Тіват складається з 17 різних пляжів загальною площею понад 31 000 кв.м. Одним з найцікавіших є пляж Кальдарово з ресторанами та барами. Розташований біля аеропорту, піщаний, в оточенні зелені.

Для тих, хто шукає гасто-тури в Тіват (Чорногорія)

Безліч чарівних ресторанів, кафе, кондитерських. Ми знайдемо як затишні, так і великі, багатолюдні місця. Настійно рекомендуються рибні страви та місцеве вино.

Тіват Чорногорія

Практична інформація

  • Валюта - євро (€).
  • Громадянам ЄС не потрібна віза для в’їзду в Чорногорію. Дозволене перебування до 90 днів без візи.
  • Дрес-код - без обмежень. Тільки у випадку церкви, костьола чи мечеті необхідний відповідний одяг (жінкам заборонено входити до мечеті з непокритими головами, руками та ногами).
  • Чорногорія має статус екологічної держави, тому на кордоні стягується плата за кожен транспортний засіб, що в'їжджає. Плата підтверджується спеціальною наклейкою, прикріпленою до лобового скла автомобіля.