Цікавий, активний та оздоровчий відпочинок в Карпатах з дітьми від компанії «Євротур»

Цікавий, активний та оздоровчий відпочинок в Карпатах з дітьми

Все більше українських сімей окрім організації літньої відпустки, задумуються про відпочинок в Карпатах з дітьми взимку. Це прекрасна можливість провести час разом, подихати свіжим гірським повітрям, зайнятися активними зимовими видами спорту. Такий попит сприяє і росту пропозиції. Все більше карпатських курортів видозмінюються, вдосконалюються, щоб сюди могли приїхати туристи з усієї України з дітьми.

відпочинок з дітьми в Карпатах

Відпочинок з дітьми в Карпатах – що вибрати?

Перед тим, як визначитись, який саме курорт обрати, розставляйте свої пріоритети:

  • чи це має бути активний відпочинок в Карпатах з дітьми, чи можливо ви хочете провести час, просто насолоджуючись компанією в затишних номерах, відвідуючи ресторан і СПА, які знаходяться на території готелю. Якщо перший варіант, то без сумнівів відправляйтесь на Буковель. Багата розвинена інфраструктура, пологі та стрімкі спуски, безліч ресторанів – це все робить саме Буковель ідеальним місцем на найкращий відпочинок з дітьми в Карпатах;
  • можливо вас більше цікавить відпочинок в Карпатах з дітьми недорого і дорогі СПА-готелі вам не підійдуть. Як варіант рекомендуємо розглянути Славське. Тут є безліч готелів в невисокому ціновому діапазоні, зате затишних та недалеко від підйомників;
  • ще є варіант – поєднання відпочинку та лікування. Тут вам варто вибирати такі курорти, як Східниця та Трускавець. Окрім лікування мінеральними водами, тут вам запропонують безліч цікавих розваг, екскурсій, варіантів проведення часу з дітьми.

відпочинок в Карпатах з дітьми

Позитивні емоції не лише взимку

Хто сказав, що гори – це виключно зимовий варіант відпочинку. В Карпатах цікаво і влітку. Для прикладу в Буковелі є велике гірське озеро, а також цілий комплекс з басейнами. Навіть влітку тут працюють ресторани і готелі, де можна зупинитися з дитиною. А ось туристів значно менше і ви можете насолоджуватись тишею та спокоєм, споглядаючи гірські краєвиди.

А ще можна відправитись на сонячне Закарпаття. Тут весна наступає швидше і вже у квітні можна розраховувати на теплі весняні дні. Поїздка в Карпати з дітьми зі Львова не займе багато часу. Це може бути подорож власним автотранспортом чи організовані автобусні екскурсії. В будь-якому випадку звертайтесь до менеджерів компанії «Євротур», які з радістю підберуть і організують ваш відпочинок з дітьми в Карпатах.