Туристичні місця України, про які ви не знали

Туристичні місця України, про які ви не знали

Мальовничі Карпати, мінеральні води Трускавця, курорти Чорного та Азовського морів - на цьому знання туристичної України для вас завершились? Наша країна наділена даром - чудовою природою, краса котрої надихає, окрилює, дає сили та впевненості. Поляризовані та незвичайні туристичні місця України можно поєднувати в рамках однієї мандрівки, отримувати заряд бадьорості та енергії кожного сезону. 

Вирушаємо в напрямку гір

водоспад Гук

Туризм в Україні починається з Карпат. Взимку їх схили ваблять гірськолижним екстримом, навесні - повноводними річками Дністер, Спрут, Черемош, влітку - освіжаючими озерами Синевир, Диким (в підніжжя гори Гропа), восени - різноманіттям фарб, в які природа художньо оформила схили гір. 

Крім популярних курортів Верховина, Яремче існує безліч місць сили та натхнення в західному регіоні:

  • водоспад Гук (Женецький) недалеко від ТК «Буковель». Гучний, та ще й жене кудись з 15-метрової висоти;
  • Писаний Камінь - група скель особливої оригінальної форми у Верховинському районі, с. Буковець (Івано-Франківської обл.). Древні надписи на каменях ще й досі не розгадані, виямки-чаші в скелях наповнені водою (за повір’ям їх не можна каламутити);
  • українські Вищанські піраміди (с.Вишка неподалік Ужгорода). найкраща панорама на них відкривається з вершини гори Красія (є крісельний підйомник);
  • дзеркальне озеро Несамовите (Івано-Франківської обл., схил гори Туркул). В ньому віддзеркалюється небо тривожити воду не можна.

Тепер ви знаєте, куди поїхати в Україні, щоб відпочити небанально, дізнатись старовинні легенди та краще пізнати власну землю.

Морський відпочинок може бути багатогранним

Тільки ніжитись на пляжі чи поринути в вир незабутніх емоцій? В напрямку Чорного та Азовського морів є цікаві туристичні місця України, з якими легко сплутати прославлену Венецію, Мертве море чи Гранд-каньон:

Лемурійське озеро

  1. Вилково - місто-мрія, українська Венеція. Замість доріг тут протоки, замість авто - човни. Тут з'єднується Чорне море і Дунай.
  2. Лемурійське озеро поблизу Херсона (східна частина затоки Сиваш). Казкове рожеве забарвлення, грязі з лікувальними властивостями, незабутній краєвид.
  3. Актовський каньйон (с. Актово, Миколаївської області). Від моря далеко, але подорож туди варта часу. 250 га неповторного ландшафту, створений самою природою.
  4. Острів Джарилгач. Його порівнюють з красою Мальдів. Спокій, тиша, повне єднання з природою - тільки вода та пісок, ніяких об’єктів інфраструктури.

Відвідати визначні туристичні місця в Україні, доторкнутись до пам’яток архітектури нашого народу, забронювати найкращі готелі допоможе компанія Євротур.