Відпочинок на курорті Вльора, Албанія

Вльора

На південному заході Албанії, на березі протоки Отранто по між Адріатичним і Іонійським морями, в Албанській Рив’єрі, розкинулося місто з населенням близько 130 тисяч чоловік, та один з найпопулярніших курортів країни-Вльора. Перша столиця Албанії де була проголошена незалежність країни від Османської імперії, оточене чистими, з золотистим піском на півночі та гальковими на півдні пляжами та морем з прозою, смарагдового кольору водою.

Любителям дайвінгу тут теж буде чим потішити око, спостерігаючи за підводним світом Адріатичного моря з його багатою флорою та фауною. За 2,5 год, автобусом, поїздом чи автомобілем, звідси можна доїхати до аеропорту міста Тирана, який знаходиться за 155 кілометрів на північ, та за 25 кілометрів на схід від курортного міста Дурес.

У Вльорі надзвичайно багато готелів різних категорій та зірковості, від самих дешевих приватних вілл та кемпінгів, до фешенебельних п'ятизіркових готелів. В центрі міста є можливість прогулятися набережною, де знаходиться багато різних ресторанів і кафе, та посмакувати вишукані страви албанської кухні, яка складається з морепродуктів, риби та різноманітних м’ясних страв. Радимо скуштувати зірку місцевої національної кухні-харапші, пиріг з кукурудзяної муки, наповнений сиром та баранячим м’ясом.

Любителі стародавньої архітектури, зможуть відвідати храм ордену Бекташів, мечеть Мурадіє, античний амфітеатр Орікум, фортецю Каніна, будинок відомої особистості Екрема бей Вльора, останки стін давньогрецького Авлону. В Старому місті є багато цікавих місць для екскурсій, можна відвідати музей Незалежності. Є також луна-парк. Руїнами Османських замків вкриті пагорби довкола Вльори.

В затоці Narta, на острові Звернец знаходиться монастир Св'ятої Марії, до якого з материка можна потрапити скориставшись дерев'яним мостом. З південного порту поромом можна дістатися грецького острова Корфу котрий знаходиться за 123 км. Незабутній відпочинок у Вльорі, та гарячі путівки до Вльори, вам допоможуть придбати менеджери туристичної компанії “ЄвроТур” Львів, за адресом: м.Львів, вул.Залізнична,12 тел.0676761541