Тypи в Зaкoпaнe

Закопане

Плануєте активний відпочинок у Польщі? Тури в Закопане зі Львова: ми радимо, де варто «прокататись з вітерцем» на польських схилах.

Закопане тур зі Львова

Закопане - відпочинок для справжніх лижників

З сезону 2017 року однією з головних визначних пам'яток Закопане є гірський прохід Highlander, який з'єднав чотири станції - Поляна Шимошкова, Гаренда, Суче та Вітов. Тож давайте добре поглянемо на гірськолижну пропозицію в Закопане та околицях.

  1. Каспровий Верх. Найвище місце для катання на лижах у Польщі, а також єдине, де вдасться покататися на лижах, як у Австрії чи Швейцарії. Це пов'язано з канатною дорогою, яка доставляє лижників та звичайних туристів до вражаючих висот 1959 м. Тут ми знаходимо два складні (чорні) маршрути – до Гусеничного та Горичкового пасовища з витягами. З обох можна з'їхати на лижах до с. Кузні.
  2. Носаль. На відміну від Каспрови Верх - це чудове місце для початківців та дітей, з пологими та широкими схилами довжиною 150-250 м. Є 5 підйомників. На території також є школа лиж. Прекрасне місце для тих, хто шукає відпочинок у Закопане з дітьми.
  3. Поляна Губалувка. Класичний вид на Закопане та гори Татри плюс регулярно засніжений маршрут - і у нас є рецепт чудового дня для початківців та середніх лижників. Ми знаходимо тут дві 300-метрові траси та один підйомник. Сноупарк Goobaya також створений для сноубордистів. Ми потрапляємо на вершину Губалувки популярним фунікулером, який майже кожен турист відзначає як обов'язковий на своїй карті Закопане.
  4. Гаренда. Курорт має як короткі та легкі маршрути для початківців, так і більш складні разом із чорним маршрутом FIS. Всього доступно 4 підйомники. Також є школа лиж та прокат обладнання.
  5. Поляна Шимошка. Два підйомника цього курорту - дві ідеї для білого безумства. Невеликий поворот якраз для початківців. Гірськолижники ведуть на старт легкої траси довжиною 360 метрів і з різницею висоти 60 м. Великий фунікулер з шестимісцевими кріслами та вітрозахисною кабіною піднімається до вершини Губалувки. Звідси ми можемо спуститися на вражаючу довжину 1291 м. Також є дитячий парк для дітей та школа лиж для тих, хто починає свою пригоду з катання на лижах.

тури в Закопане зі Львова

Якщо необхідно підібрати в Закопане тур, то обов’язково звертайтеся до менеджерів компанії «Євротур». Вони допоможуть підібрати найбільш оптимальний варіант, забронювати готель, порадять екскурсії. З нами відпочинок у Закопане запам’ятається надовго.