Екзотичний Занзібар – відпочинок та море емоцій

Занзібар

Рай на Землі, що приголомшує ароматом прянощів і райськими краєвидами. Тропічний клімат, незаймані білі пляжі, залиті смарагдовим морем, і чарівна фауна і флора – це все острів Занзібар. Відпочинок залишиться у пам’яті надовго.

Занзібар - екзотична подорож

Відпочинок на Занзібарі

Занзібар - це казковий острів, розташований в Індійському океані, який впливає на всі наші органи чуття. Феноменальний аромат прянощів і фруктів витає в повітрі, очі насолоджуються мальовничими пейзажами, а пісок, ніжний, як порошок, пестить наше тіло. У цьому чарівному куточку ми знайдемо найкрасивіші пляжі у світі. Оточені відокремленими лагунами, узбережжя зачаровують кришталево чистою і бірюзовою водою, а великі кокосові пальми забезпечують прихисток від африканського сонця.

Острів також є надзвичайно багатим царством фауни та флори. Океан підкуповує відпочиваючих барвистим кораловим рифом, плантації прянощів тягнуться на кілометри, а таємничі тропічні ліси приховують незліченні види екзотичних птахів, метеликів і тропічних дерев. Відпочинок на Занзібарі - це дивовижне місце, яке створює мозаїку з чотирьох культур, сліди якої можна знайти в чудових пам'ятках та повсякденному житті мешканців.

Куди бронювати тури в Занзібар зі Львова?

Відпочинок на Занзібарі

  1. Відпочинок на Занзібарі пропонує безліч визначних пам’яток, серед яких відвідування історичних місць, відкриття екзотичної природи, екскурсії, заняття різними водними видами спорту або розваги на пляжі. Найпопулярнішими курортними острова є Ківенгве, Донгве, Бвежуу та Стоун Таун, де ми можемо знайти добре розвинену туристичну інфраструктуру, включаючи розкішні готелі.
  2. Занзібар - прекрасне та дивовижне місце, де зустрічаються чотири культури: арабська, індійська, європейська та африканська. Цю незвичайну суміш добре видно у місті Стоун Таун, яке входить до списку ЮНЕСКО. У Стоун Таун ми дізнаємось про багату історію та культуру острова та відкриємо для себе його найбільші пам’ятки. Звивисті вулиці та барвисті базари переплітаються з архітектурними перлинами, такими як: арабський форт XVII століття, руїни палацу Баргаш або Будинок чудес.
  3. Занзібар - це також захоплююча і дика природа, якою можна милуватися в лісі Джозані. У заповіднику ми зможемо відчути поклик природи та зіштовхнутися віч-на-віч з численними видами тварин, такими як мавпа Червоний Колобус, що зустрічається лише на Занзібарі.
  4. Інші визначні місця острова також включають круїз до острова Тюрма або поїздки до мальовничих національних парків Танзанії.

Ми пропонуємо лише вигідні тури на Занзібар 2021. Звертайтесь до менеджерів компанії «Євротур», які з радістю підберуть оптимальний варіант.