Тури в «Золоті піски» Болгарія зі Львова

«Золоті піски» Болгарія

Болгарія вабить мальовничими пляжами Чорного моря, європейським сервісом та насиченою екскурсійною програмою. Не дивлячись на те, що нашу країну омиває те саме море, відпустка за кордоном стане більш вигідною і колоритною. Як це не дивно, але відпочинок в Болгарії (Золоті Піски) по вартості дешевший, ніж у вітчизняних здравницях.

«Золоті піски» Болгарія - відпочинок для тіла та душі

болгарія золоті піски

Путівка в Золоті Піски (Болгарія) - це можливість поніжитись в сонячних ваннах та оцінити якість обслуговування в тутешніх готелях. Курорт славиться широкими, довгими пляжами та чистим, дрібним кварцовим піском. По береговій лінії розташовані численні санаторії, водолікарні, ресторани.

Комплекс відпочинку розташований в 18 км від Варни. В давнину портове місто було грецькою колонією Одессос. Тут і до сьогодні залишилось безліч історичних пам'яток, цікавих місць для екскурсій та досліджень. Чого тільки варта славнозвісна православна святиня - скельний монастир Аладжа (XIV ст).

За легендою пляжі Золотих Пісків в буквальному сенсі із золота: пірати ховали на узбережжі коштовності, які з часом перетворилися на кришталево-сяючі піщинки.

«Золото» курорту

Найбільше Золоті Піски (Болгарія) відгуки отримують за:

  • чудовий пляж на 4 км (місцями його ширина досягає 100 м);
  • прекрасний клімат;
  • гарячі сірчані лікувальні джерела;
  • мальовничий заповідний парк;
  • довгий курортний сезон (травень-жовтень). Температура повітря помірна, в середньому 24-25°C.

відпочинок болгарія золоті піски

Перлина болгарського Чорноморського узбережжя - це Золоті Піски. Відпочинок тут буде економним, але не на емоції та враження. Готелі з різними системами обслуговування (в тому числі улюбленою для наших туристів «Все включено») готові запропонувати відносно дешеві номери та комплекс послуг для вашого релаксу і повного відключення від рутинних справ.

Вабить туризм Болгарії? Золоті Піски (готелі різного класу) гостинно відчиняють двері для сімей з дітками, молодіжних компаній, романтичних пар. Підібрати найкращу пропозицію по умовах проживання та вартості зі Львова допоможуть в Євротур.

Цей напрямок вважається одним із самих популярних, адже Золоті Піски - це фешенебельний, елітний курорт. В ньому пляжний відпочинок чудово поєднується з оздоровчим та пізнавальним. Замовляйте путівку вже зараз. Менеджери Євротур допоможуть визначитись з датами, знайдуть кращі варіанти під ваші побажання та вимоги. Ще більше економії з палаючими турами. Залиште контакти туроператору і будьте готові відправитись на відпочинок в найближчі дні.