Туристична
компанія
"ЄвроТур" Львів

Туристична фірма "ЄвроТур"

 м.Львів, вул.Залізнична 12

    +38 (067) 676 15 41
  +38 (093) 676 15 41


Гірськолижні курорти Австрії

Число австрійських гірськолижних курортів задовольнило б не одного досвідченого лижника протягом наступних 10 років, навіть якщо б він відвідував Австрію 2-3 рази на рік. Більшість районів розташовані у федеральних землях Австрії: Зальцбурзі та Тіролі. Лижні курорти Австрії – це сотні кілометрів трас, де ви можете насолоджуватись найкращим сніжним покриттям та відмінним європейським сервісом.

Австрія: лижні курорти для кожного

гірськолижні курорти Австрії

  1. Гірські лижі в Арльберзі. Окрім великої історії, область Арльберг на даний момент є найбільшим гірськолижним регіоном Австрії. Загалом тут понад 350 км чудових маршрутів, по яких ми можемо кататися на лижах, не користуючись лижними автобусами. І все завдяки фунікулеру Flexibahn, який був створений у 2016 році. Зокрема, ми рекомендуємо цей регіон лижникам, які люблять і цінують простір, а також за короткий час досліджувати величезні території. Звичайно, є і дуже складні маршрути, де ентузіасти можуть провести цілий день. А велика кількість ресторанів, готелів, кав’ярень робить цей регіон прекрасним для катання з дітьми.
  2. Катання на лижах в Ішглі. Недалеко ви знайдете розкішний курорт Ішгль. Тут ми маємо можливість використовувати понад 250 км сполучених маршрутів. Його відносять в категорію елітні гірськолижні курорти Австрії, оскільки більшість готелів в Ішглі мають 4 * та 5 *. Це єдиний курорт, де готелі такого високого класу розташовані так близько один до одного, іноді вони знаходяться лише в кількох метрах. Чудовий, атмосферний курорт із затишною атмосферою та чудовими маршрутами.
  3. Ще одна гірськолижна долина на заході Тіролю - Ецталь. Лижники тут катаються, в основному, в найпопулярнішому Зельдені. Гірськолижний сезон триває з початку листопада аж до травневих свят. Окрім червоних та чорних трас, відвідувачі також можуть спробувати переважно сині маршрути на 3 спусках. Останнім часом Зельден здобув додатковий престиж, саме тут була знята остання частина агента 007 із знаковою сценою переслідування на схилах Гайслахкогель. Тут створено інтерактивний музей "007 Елементи", де кожен шанувальник цієї серії може трохи відчути себе агентом британської королеви. Як бачите, горнолижні курорти Австрії – це ще й цікаві місця.
  4. Цель-ам-Зее. Як гірський курорт Цель-ам-Зее більшою мірою підходить для лижників середнього класу. Саме містечко лежить на висоті всього 757 метрів над рівнем моря, а більшість трас йдуть з відносно невеликих гір на кшталт Штрамбахкопф (1856 м) на північному заході. Тут, на пологих схилах з висотами від 756 до 2200 метрів (гора Шміттенхое), розбито близько 75 км гірськолижних трас, збігають як до самого Целль-ам-Зее, так і до розташованого трохи південніше містечка Шюттдорф або в сідловину гори Мауреркогель (2074 м ) на північному заході. Найдовший спуск тягнеться на 6,2 км.

Австрія лижні курорти

Як бачите, пропонує чарівна Австрія гірськолижні курорти зі Львова для всіх і кожного. А організувати ваш незабутній тур, підібрати ідеальний готель завжди готові менеджери компанії «Євротур».


Всі Google відгуки про нас


Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

  м.Львів, вул. Залізнична 12
   +38 (067) 676 15 41
 +38 (093) 676 15 41
  evrotur.lviv@gmail.com
  fb.com/evrotur.lviv.ua/