Туристична
компанія
"ЄвроТур" Львів


Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

 м.Львів, вул.Залізнична 12

    +38 (067) 676 15 41
  +38 (093) 676 15 41

Тури в Белек зі Львова

Курорт на узбережжі Середземного моря досить швидко (з 1984 року) перетворився в найвідоміший, хоч і наймолодший. Спеціально для тих, хто відпочинок сприймає як час активних дій, занять спортом, вивчення незвіданих країв тури в Белек - найкраще рішення.

Тури в Белек - щодня щось новеньке

тури в Белек

Це не просто курорт з фешенебельними готелями, високим рівнем сервісу та гостинністю турків. Це природний заповідник з неповторною фауною та флорою. 

Сама природа в допомогу!

Відпочинок в Белеку літом та зимою запам’ятовується єднанням з природою. Тут є все:

  • море;
  • гори;
  • ліси (хвойні, цитрусові);
  • поля.

Дивно, як вдало вдалось туркам обіграти всі ландшафти, запропонувати еко-туризм, активні види спорту як водного так і сухопутного. 

Пляжний відпочинок в Белеку проходить на широких пляжах с пологим входом в аквамаринові води моря. Сезон купання тут тягнеться з квітня по кінець жовтня. 

Гірське та морське повітря в поєднанні з високим рівнем озону та насиченням киснем від густих лісів дає невимовний ефект свіжості та чистоти. Вільно дихати і з захопленням спостерігати за життям місцевих тварин, незчисленних птахів - все для поціновувачів споглядального відпочинку. 

Відпочинок в Белеку літом

Рукотворні чудеса

Вдало підібрані тури в Белек зі Львова дадуть вам можливість переконатись, наскільки високий рівень сервісу можуть запропонувати вам місцеві готелі. Вздовж нескінченно широких пляжів височіють комфортабельні готелі. Їх сучасна архітектура контрастує з недоторканою природою лісів. Курорт облаштований всім необхідним для повноцінного і активного відпочинку туристів різних фантазій та запитів. Спорт, тренування, дозвілля з аніматорами, гольф, басейни, мальовничі сади, віндсерфінг, парасейлінг, тенісні корти - вашій активності ніхто не завадить.

Можна любуватися сучасною архітектурою і вдалим плануванням готельних комплексів або відвідати історичні пам’ятки. Екскурсії в античну Перге, Сіде, будь-які куточки Анталії - щодня ви будете відкривати для себе незабутні враження та нові місця. 

Підібрати путівки в Белек з вильотом зі Львова по вигідній ціні допоможуть в компанії ЄвроТур. Пошук туроператора, перевізника, вибір місця та час розселення - ви звільняєтесь від всіх труднощів планування поїздки. Вам достатньо розрахувати попередньо бюджет відпустки, вказати побажання та вимоги - спеціалісти підберуть найкращу пропозицію. Такий комплексний підхід заслуговує лише схвальні відгуки, а Белек вам запам’ятається тільки з найкращого боку.
Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

м.Львів, вул. Залізнична 12
+38 (067) 676 15 41
+38 (066) 676 15 41
+38 (093) 676 15 41
evrotur.lviv@gmail.com
fb.com/evrotur.lviv.ua/